ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Kacy Catanzaro odchodzi z WWE, Pojedynki na najbliższe gale NJPW, Zapowiedź RAW

– NJPW podało do wiadomości walki, które odbędą się na galach z serii Destruction oraz na gali King of Pro Wrestling.

Podczas gali Destruction in Beppu dojdzie do rewanżu z Royal Quest, gdzie Hiroshi Tanahashi zmierzy się z Zackiem Sabre Jr’em, a na szali znajdzie się RPW British Heavyweight Championship. Na takiej samej gali w Kagoshimie, Kota Ibushi będzie bronił prawa do walki na Wrestle Kingdom 14 o IWGP Heavyweight Championship przeciwko KENCIE. Wreszcie na gali w Kobe, Tetsuya Naito podejmie Jaya White’a. Panowie zawalczą o IWGP Intercontinental Championship, który należy do tego pierwszego.

Ostatnim show, do którego NJPW podało wstępną kartę, jest King of Pro Wrestling. Podczas gali w tokijskim Ryogoku Kokugikan zobaczymy starcie Kazuchiki Okady z SANADĄ o IWGP Heavyweight Championship, No DQ Match pomiędzy Jonem Moxleyem i Juice’em Robinsonem z pasem IWGP U.S. na szali oraz walkę Will Ospreay kontra El Phantasmo o IWGP Junior Heavyweight Championship.

– Zawodniczka WWE NXT, Kacy Catanzaro, poprosiła o rozwiązanie swojego kontraktu z federacją. Uczestniczka Ninja Warrior America 2018 występowała w Mae Young Classic i NXT, a także zaliczyła występ na Royal Rumble, gdzie weszła do żeńskiego Royal Rumble Matchu z numerem 19 i po prawie jedenastu minutach została wyeliminowana przez Rheę Ripley. Catanzaro jest prywatnie narzeczoną zawodnika RAW – Ricocheta.

Zawodniczka nie wybiera się jednak do żadnej konkurencyjnej federacji, ponieważ jej prośba jest związana z kontuzją pleców, która prawdopodobnie przyczyni się do zakończenia przez nią kariery. Kacy pozostaje życzyć powrotu do zdrowia.

– Czteropunktowa zapowiedź RAW:

  • Samoa Joe i Ricochet powalczą o wejście do finału drabinki RAW w turnieju King of the Ring,
  • Czy Cedric Alexander uchroni nas przed Królem Corbinem?
  • Powrót Reya Mysterio,
  • Best friends, bitter enemies, czyli co dalej z Sethem Rollinsem i Braunem Strowmanem?

To wszystko i jeszcze i więcej już dzisiaj w nocy. Galę możecie tradycyjnie obejrzeć w naszej zakładce live od godziny 2:00.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552