ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Jon Moxley ostro o WWE w „Talk is Jericho”

– W podcaście Chrisa Jericho nie pierwszy raz gościł Jonathan Good. Tym razem jednak nie jako Dean Ambrose, lecz Jon Moxley.

Rozmowa została nagrana przed galą Double or Nothing, o czym informuje Jericho, który nie jest zadowolony z faktu, iż debiutujący w All Elite Wrestling Moxley zaatakował m.in. jego. W ponad półtora godzinnej rozmowie byli wrestlerzy WWE skupiają się głównie na federacji McMahonów. Jest to pierwszy raz, gdy Ambrose/Moxley wypowiada się publicznie na temat swojego odejścia. Przedstawiamy zredagowane najciekawsze wątki i zachęcamy do odsłuchania całości w wolnym czasie.

  • Jon poważnie myślał o odejściu z WWE już w kwietniu 2018r. Zdecydował się wypełnić swój kontrakt do końca i nie prosić o wcześniejsze zwolnienie ze względu na swoją żonę Renee Young oraz wiarę, że może WWE zmieni się na lepsze.

  • Praca w WWE od dawna bardzo go męczyła ze względu na sposób pisania show i prom wrestlerów przez Vince’a McMahona i członków zarządu oraz brak wpływu na własne proma. Jon nazywa proma swoją ulubioną częścią wrestlingu, która w WWE stała się znienawidzona przez godziny, jakie spędzał w biurze McMahona, próbując wytłumaczyć prezesowi, dlaczego jego zdaniem otrzymany skrypt jest zły i należy go zmienić.

  • Podczas przedłużającej się rehabilitacji zerwanego tricepsa bardzo chciał powrócić jako kompletnie nowa, heelowa postać, ale dostał stanowczą odmowę ze względu na zaplanowany na październik występ The Shield w Australii. Tarcza na Super Show-Down pokonała Strowmana, Zigglera i McIntyre’a.

  • Po heel turnie na Sethie Rollinsie w wieczór ogłoszenia przez Romana Reignsa nawrotu białaczki miał ogromny problem ze swoją nową rolą, ponieważ Vince McMahon kazał mu wykorzystywać chorobę przyjaciela do wywoływania u fanów negatywnej reakcji. Nie rozumiał też sensu otrzymywanych od różnych scenarzystów prom, które nie posuwały feudu z Rollinsem do przodu. W dodatku w tym czasie występował w masce przeciwgazowej, co również uważa za nonsens.

  • Moxley sądzi, że Vince McMahon niszczy swój produkt i federację, ale spędził w niej lata, podczas których dorósł jako człowiek i wrestler, a nawet poznał swoją żonę, więc życzy WWE wszystkiego najlepszego na przyszłość.

  • Nawet gdyby na świecie nie istniała żadna inna wrestlingowa organizacja, Dean Ambrose i tak opuściłby WWE, ponieważ mentalnie nie był już w stanie tam pracować.


[ZOBACZ TAKŻE: THE UNDERTAKER WYSTĄPI NA RAW!, ZNANY PRZECIWNIK JONA MOXLEY’A!, LUCHASAURUS W AEW!, BLACK BĘDZIE MIAŁ NOWY FEUD? ORAZ WIĘCEJ!]


 

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556