ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Jon Jones wywołał Brocka Lesnara, Becky Lynch vs Cris Cyborg na SummerSlam? Lesnar pokonał Joe


– Minionej nocy odbyła się gala UFC 214. W walce wieczoru Jon „Bones” Jones pokonał przez nokaut Daniela Cormiera i został nowym mistrzem dywizji Light Heavyweight. Po walce tradycyjnie zostały przeprowadzone wywiady z zawodnikami. Podczas swojego wywiadu, Jon Jones wywołał Brocka Lesnara i zaprosił go do oktagonu, aby ten przekonał się jak to jest mieć skopany tyłek przez kolesia lżejszego o 40 funtów (18 kg).

– Nie tylko Jon Jones odniósł wczoraj sukces na gali UFC. Cris Cyborg znokautowała w 3 rundzie Tonyę Envinger, po czym oznajmiła na Twitterze, że chce walki z Becky Lynch na SummerSlam.

Wygrałam swoją walkę na #ufc214 @TripleH teraz chcę @BeckyLynchWWE w ringu @wwe na #summerslam #CyborgVTheWorld

Tuż przed zwycięską walką Cyborg, Becky Lynch zamieściła krótki filmik na Twitterze, w którym również odniosła się do ich potencjalnego starcia:

– Podczas live eventu, który odbył się zeszłej nocy w Detroit, Samoa Joe został pokonany przez Brocka Lesnara, który po raz drugi w swojej karierze bronił tytułu Universal. Według relacji świadków walka trwała około 6-7 minut i zakończyła się jednym F-5. Poniżej zakończenie pojedynku: