ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Jon Jones na SummerSlam? WWE odwołuje kolejny program, Reakcja Vince’a na botch Ceny i Nakamury

– Nowy UFC Light Heavyweight Champion, Jon „Bones” Jones już kilkukrotnie wzywał Brocka Lesnara do stoczenia z nim walki. Aktualny Universal Champion oficjalnie wciąż nie przyjął jednak tej propozycji mówiąc tylko, aby młodzieniec uważał o co prosi. Jeden z fanów zapytał 31 latka czy ten pojawi się na SummerSlam na jednej z trybun.

Przyszło mi to do głowy

– WWE odwołało kolejny ze swoich programów. Tym razem mowa o NXT Insider, który premierę miał 28 czerwca tego roku. Do całej sytuacji odniosła się prowadząca tego show, Cathy Kelley:

https://twitter.com/catherinekelley/status/895400427952496643

RIP #NXTInsider Sądziłam, że byliśmy bezpieczni

– Justin Barrasso ze Sports Illustrated informuje, że Vince McMahon był wściekły po zakończeniu zeszłotygodniowego SmackDown Live, kiedy to John Cena miał bardzo groźnie wyglądający upadek po suplexie Shinsuke Nakamury. Co prawda John nie odniósł kontuzji i sam powiedział Japończykowi, że nie ma on za co przepraszać, to Vince McMahon wściekł się na tę sytuację. Prezes WWE uważa, że coś takiego nie powinno się przytrafiać twarzy federacji. Jego reakcja jednak miała być bardziej skierowana w troskę o Johna Cenę niż byciu krytycznym w stosunku do Shinsuke Nakamury. Na dzień dzisiejszy Shinsuke może spać spokojnie, jednak kolejna taka sytuacja może zmienić opinie Vince’a o aktualnym pretendencie do tytułu.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3743