ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Johnny Mundo odnośnie używania pomysłów z LU przez WWE i Impact Wrestling, Urodziny gwiazd oraz więcej!

– Johnny Mundo (znany w WWE jako John Morrison/Johhny Nitro) wystąpił ostatnio w The Buzzards Wrestling Podcast.

Mundo opowiadał m.in o serii „The Dirty Sheets”, o tym, że The Miz jest nadal w WWE oraz o używaniu pomysłów z Lucha Underground przez WWE i Impact Wrestling. Oto, co były zawodnik WWE powiedział w podcaście:

Zgadzam się z tym. Wydaje mi się, że Lucha Undergound była pierwszą federacją, która naprawdę zintegrowała w sobie realistyczność, elementy kina akcji oraz wrestlingu. Dodając do tego winiety wraz z tą otoczką telewizyjnego show czy też filmu, mamy nowy trend. Masz racją, Total Deletion, House of Horror czy też inne tego typu rzeczy. Ten trend rozpoczęło Lucha Underground.

– Wczoraj swoje 62 urodziny świętował były prezydent WCW oraz były GM RAW, Eric Bischoff. Z kolei obecna zawodniczka WWE, Natalya, obchodziła wczoraj 35 urodziny. Dzisiaj natomiast 31 lat kończy Seth Rollins. Redakcja WrestleSpot.pl życzy jubilatom wszystkiego co najlepsze.

– Najnowsze WWE Fury:

– Na kanale WWE pojawił się pełen pojedynek Randy Orton vs. Kane z Extreme Rules 2012:

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552