ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

JOHNNY GARGANO KONTUZJOWANY, PLANY DOTYCZĄCE MISTRZOSTWA NXT! ORAZ WIĘCEJ!

Znalezione obrazy dla zapytania nxt logo 2019

Osoby zarządzające NXT planują duży push Matta Riddle’a, który tego lata ma zostać pretendentem do mistrzostwa NXT.

Plan jest taki, by Riddle zmierzył się ze zwycięzcą walki Johnny Gargano/Adam Cole z NXT TakeOver XXV, na gali NXT TakeOver: Toronto, która odbędzie się 10 sierpnia podczas weekendu SummerSlam.

Tymczasem pojawiły się informacje, jakoby Johnny Gargano od pewnego czasu zmagał się z urazem kolana. Zawodnik jest w ostatnim okresie bardzo oszczędzany i w ogóle nie występuje na live eventach. Według informacji podawanych przez „Wrestling Observer” powinien jednak dojść do siebie na czas walki z Adamem Cole’em, która odbędzie się już 1 czerwca.

– Według najnowszych informacji WWE samo poradziło Aleisterowi Blackowi, by ten nie uczestniczył w gali w Arabii Saudyjskiej. Sprawa rozbiła się o tatuaże zawodnika, bowiem niektóre z nich mają charakter religijny. Black posiada też na plecach dzieło nawiązujące do traktowania kobiet na równi z mężczyznami, podczas gdy wiadomo, jak do takich rzeczy podchodzi się w tym kraju.

Znalezione obrazy dla zapytania aleister black all tattoos

– Po tym, jak Becky Lynch straciła tytuł kobiet SmackDown, ale obroniła swoje mistrzostwo RAW, została już oficjalnie przypisana do Czerwonego Brandu.

 

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778