ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

John Cena zawalczy na WrestleManii, Johnny Gargano zostanie na kolejny rok w NXT? The Great Khali policzkuje pracownika technicznego

Zapraszam do zapoznania się z najciekawszymi newsami minionej nocy.

– John Cena jest osobą, która ma zawsze napięty grafik, szczególnie w ostatnim okresie. Jednakże Dave Meltzer potwierdził, że Cena zgodził się na walkę podczas największej gali w świecie wrestlingu. Nie wiadomo jednak, kto będzie jego przeciwnikiem. Całkiem prawdopodobne jest, że rywala szesnastokrotnego mistrza WWE poznamy dopiero na WrestleManii 35.


– Jak dobrze wiemy, Johny Gargano był jedną z czterech gwiazd NXT, które dostały „call up” do głównego rosteru podczas drogi do WrestleManii 35. Czy to oznacza, że Johnny zostanie na stałe w którymś z dwóch telewizyjnych brandów? Nic bardziej mylnego. Jak podaje PW Insider Elite, były mistrz North American poprosił, by włodarze zostawili go w NXT, ponieważ nie wiadomo, jak Vince skorzystałby z jego usług w main rosterze.

Mówi się, że Johnny Gargano ma zostać w żółto-czarnym brandzie do póki Tomasso Ciampa nie powróci do ringu. Były mistrz NXT doznał kontuzji karku, w związku z czym musi pauzować około roku.


– Wszystko wskazuje na to, że stadion MetLife pozwoli na wniesienie piłek plażowych. Wiele gwiazd WWE uważa, że zabawa piłkami plażowymi podczas walk jest oznaką braku szacunku dla pracy ringowej zawodników. Niemniej jednak stadion udostępnił już listę zakazanych przedmiotów i najwyraźniej #beachballmania dostała zielone światło i pojawi się na WrestlaManii 35.

Prohibited Items:
-Any type of non-clear bag exceeding 4.5” x 6.5” in size including non-clear purses/handbags, camera or binocular cases, backpacks, fanny packs, diaper bags, briefcases/computer bags, coolers, and luggage
-Cameras with a lens longer than 6” or single-purpose video cameras
-Audio and video recording equipment
-Battery powered lights or battery packs
-Alcoholic beverages of any kind
-Umbrellas
-Strollers
-Laser pointers, flashlights, fireworks, or balls of any kind
-GoPros, selfie sticks, laptops and tablets
-Weapons of any kind
-Seat cushions of any size except those for medical need


– Nie do końca wiadomo co się stało, ale możemy wywnioskować, że podczas sesji zdjęciowej pracownik techniczny instruował Khaliego w jaki sposób ma przyjąć pozę. Byłemu mistrzowi wagi ciężkiej niezbyt podeszły do gustu uwagi technicznego i potraktował go solidnym liściem.

Sytuacje możecie zobaczyć w filmie poniżej:

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552