ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

John Cena zagra w Transformersach, Paige na dzisiejszym RAW? Chris Jericho w kłótni z fanem


– Jak donosi HollywoodReporter.com, John Cena dostanie jedną z głównych ról w spin-offie Transformers – „Bumblebee”.

John Cena w ostatnich latach podbudował swoją pozycję aktorską i może pochwalić się kilkoma rolami na srebrnym ekranie. Jego najciekawsze z ostatnich lat to m.in. Shane Matthews z The Wall, Pazuzu z Sisters, czy Gustav Ditters z Tour de Pharmacy. Czy więc John Cena odejdzie od wrestlingu i tak jak Dwayne The Rock Johnson zajmie się przede wszystkim aktorstwem? Na to pytanie odpowiedź pewnie poznamy w późniejszym czasie.

– Kilkadziesiąt minut temu jeden z użytowników Twittera spostrzegł na tle wywiadu na zapleczu RAW postać wyglądającą bardzo podobnie do Paige. Ostatnimi czasy było głośno o jej powrocie, lecz wpierw przez wyciek prywatnych plików, potem przez afery z El Patronem, aż w końcu przez niesławne zdjęcie sprzed paru tygodni zaczęto mówić, że była mistrzyni Div najprawdopodobniej już się nie pojawi w ringu WWE. Poniżej znajdziecie tweet z filmem, który może świadczyć o tym, że jest inaczej.

– Podczas piątkowej nocy w Nowym Jorku Chris Jericho był zamieszany w werbalną przepychankę z fanem. TMZ Sports wypuściło film, na którym fan rzuca wiązanki w kierunku Chrisa Jericho. Fan twierdzi, że chciał pogratulować Chrisowi, lecz kolejne krzyki z jego strony zmusiły Jericho do reakcji. Pod wpływem emocji ten powiedział do znajomego „these guys are f***ing pu**ies”, co oznacza po prostu stos wulgaryzmów w kierunku „fanów”.