ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

John Cena wyjaśnia powody występu ze starym gimmickiem, fani na WM oślepieni światłem, wypowiedzi po gali

 

– Po koncercie Eliasa John Cena rozmawiał z Cathy Kelley.

Oto, co powiedział o swoim występie w gimmicku sprzed ponad dekady:

Chciałem zrobić coś, co będzie fajną niespodzianką i rozrywką podczas show, które było kulminacją wielu historii. […] Pojawił się pomysł i od razu powiedziałem ‚tak’. Wiem, że wyglądam śmiesznie i jestem w 2004 w maszynie czasu, ale myślę, że było to coś naprawdę specjalnego i zrobionego w dobrej woli dla rozrywki. […] Mieliśmy tylko kilka minut, ale fantastycznie było tu być. Było naprawdę śmiesznie i myślę, że była to miła niespodzianka dla fanów.


– Od Randy’ego Ortona dowiedzieliśmy się, że podczas walki Orton vs Styles część fanów była oślepiona jasnym światłem reflektorów. Post na Instagramie: TUTAJ

Dla publiczności, która widziała to podczas mojego matchu na WrestleManii na MetLife Stadium, chciałbym was przeprosić w imieniu WWE za schrzanienie i świecenie jasnym światłem w wasze oczy przez 95% naszej walki. Przegapiliście naprawdę dobry match.


[ZOBACZ TEŻ: BATISTA KOŃCZY KARIERĘ, RONDA ROUSEY ZE ZŁAMANIEM!]


– Na kanale WWE na YouTubie można znaleźć mnóstwo wypowiedzi zawodników i zawodniczek po ich występach na WrestleManii. Poniżej najciekawsze z nich:

Wzruszone IIconics po wygraniu pasów Tag Teamowych:

Samoa Joe zapowiada straszny los przyszłych pretendentów:

Nowy początek dla Mistrzostwa Universal:

Nowy WWE Champion:

Pierwszy wywiad podwójnej mistrzyni kobiet: