ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

John Cena w College Hall Of Fame, Samoa Joe potwierdza negocjacje z WWE oraz więcej.

20150302_RAW_CenaAxel_2
– Springfield Collage w Springfield ogłosiło, że John Cena będzie wprowadzony do holu sław tejże uczelni. Springfield College Athletic Hall of Fame będzie miało miejsce 14 Kwietnia 2015 roku. Oprócz Johna Ceny uczelnia wprowadzi cztery inne osoby. Cena był jednym z trzech kapitanów uczelnianej drużyny w footballu amerykańskim.

– Samoa Joe był gościem ostatniego podcastu Chrisa Jericho, Talk is Jericho. Podczas, gdy w czasie wywiadu prowadzonego przez Y2J’a, Samoa Joe nie wspomniał ani jednym słowem o jakichkolwiek negocjacjach z WWE, Jericho zapytał się go o to po nagraniu podcastu. Joe stwierdził, że chciałby, aby fani wiedzieli, iż były prowadzone dyskusje z WWE oraz będą jeszcze one prowadzone.

Jericho dodatkowo wspomniał o rozmowie sprzed kilku lat z Triple H’em, w której rozmawiali o Samoa Joe. COO WWE stwierdził wtedy, że jest fanem Joe i jego wrestlingowego stylu.

– Tyson Kidd na swoim koncie na Twitterze pochwalił Hideo Itami’ego z którym miał okazję zawalczyć na live evencie NXT w Cleveland:

– Hornswoogle natomiast na swoim Twitterze chcę szansy w WWE oraz żąda WeeLC 2 na Extreme Rules 2015:

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556