ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

John Cena pozwany!

– Jak donosi portal TMZ Sports, John Cena został pozwany przez jeden z amerykańskich koncernów motoryzacyjnych.

Ford pozwał wrestlera za to, że złamał umowę z koncernem sprzedając wartego około 500 tys dolarów Forda GT z rocznika 2017. John Cena został wybrany spośród tysięcy wnioskodawców, którzy chcieli zakupić luksusowe superauto wyprodukowane przez Forda, jednakże zawodnik WWE podpisał dokument w którym zgodził się na zatrzymanie samochodu przez dwa lata, zanim mógłby go sprzedać. Warto dodać, że koncern wyprodukował tylko 500 takich samochodów.

Ford wystosował w tej sprawie oficjalne oświadczenie:

„Pan Cena niesprawiedliwie osiągnął duży zysk z nieautoryzowanej odsprzedaży pojazdu, a Ford poniósł dodatkowe szkody i straty, w tym utratę wartości marki, działalności ambasadora i dobrej woli klienta z powodu niewłaściwej sprzedaży.”

Według pozwu sądowego, Cena poinformował firmę o zamiarze sprzedaży auta wraz z innymi nieruchomościami z powodów finansowych. Obecnie Ford czeka, aż Cena zwróci zysk ze sprzedaży Forda GT wraz z innymi odszkodowaniami. Warto wspomnieć, że Cena obecnie zajmuje się promowaniem filmu animowanego „Ferdinand”.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552