ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

John Cena o heel turnie, Fozzy rusza w trasę, The Miz o reakcji na WrestleManii

– John Cena udzielił wywiadu dla magazynu Sports Illustrated. Został w nim zapytany między innymi o możliwość przejścia długo oczekiwanego heel turnu:

Nie uważam, że wszyscy chcą mojego heel turnu. Jest grupa ludzi, która widzi to inaczej niż inni, ale trzeba mieć na uwadze to, że nie możesz zadowolić każdego. Nigdy nie wstydź się tego kim jesteś i wiedz, że to co robisz ma wpływ na ludzi. Ja patrzę na to jak na drogę do dostarczenia nadziei dla rodzin, które rzadko przeżywają to, co my nazywamy normalnym dniem z uśmiechem i szczęściem. Patrzę na WWE jako na ucieczkę do szczęścia. Dlatego jestem tu każdego roku i wierzę w to co robimy.

Cały wywiad możecie przeczytać tutaj.

– Fozzy, czyli zespół którego wokalistą jest Chris Jericho, już 5 maja wyrusza w trasę koncertową. Mówi się, że nadchodzące RAW będzie ostatnim RAW dla Chrisa Jericho przed zrobieniem sobie przerwy. Wciąż nie ma jednak ustalonej daty powrotu Y2J’a. Jego zespół opublikował ostatnio fragment nowego utworu zatytułowanego „Judas”, który możecie odsłuchać poniżej:

The wait is over…JUDAS by Fozzy premiers Tuesday, May 2 on Loudwire!! This is gonna BLOW YOUR MIND. #Fozzy Is Back!!

Opublikowany przez Chris Jericho na 26 kwietnia 2017

– The Miz rozmawiał ostatnio z reporterem serwisu IGN, Matt’em Fowlerem. Cały wywiad możecie przeczytać tutaj. Został zapytany między innymi o pozytywną reakcję, którą fani dostarczyli mu podczas WrestleManii 33:

To było dziwne. Nie miałem pojęcia co robić. Nigdy nie doświadczyłem tak pozytywnej reakcji od publiczności. W mojej głowie przewijały się myśli typu „Nie rozumiem co się tutaj dzieje. Dopingują mnie.” Zdecydowałem to zaakceptować i cieszyć się chwilą. Razem z żoną spędziliśmy wtedy wspaniałe chwile. Nie tylko razem szliśmy na rampie, jak robimy to zawsze w WWE, ale mogliśmy walczyć u swojego boku i było to naprawdę, naprawdę fajne.