ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

John Cena i Nikki Bella znów razem?

– 16 kwietnia Nikki Bella i John Cena oznajmili światu za pośrednictwem mediów społecznościowych o końcu trwającego 6 lat związku. People.com podaje jednak, że ta dwójka wróciła do siebie:

Praktycznie już wrócili do siebie. Tak naprawdę to nigdy nie chodziło o zerwanie, a o odwołanie ślubu, bo coś było nie tak. Tu chodziło o ślub, mieli oni do siebie pretensje. Ona udawała, że zgadza się na brak dziecka, on udawał, że absolutnie nie może zmienić zdania na ten temat. Gdy odwołali ślub, dotarło do nich, że muszą naprawić to co zniszczyli. On cały czas ją kochał, a ona była bardziej niż gotowa przyjąć go z powrotem, gdy usłyszała to czego potrzebowała usłyszeć. Teraz John mówi i robi wszystko to co powinien.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778