ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

John Cena nie pojawi się na SummerSlam 2017? Kurt Angle stoczy jeszcze jeden pojedynek w WWE? Brock Lesnar nie będzie bronił Mistrzostwa Universal na Payback

– John Cena i Nikki Bella nie są zapowiadani na żadną galę podczas lata. Prawdopodobnie wezmą urlop na ten czas. Cena będzie uczestniczył w zdjęciach do nowego filmu z jego udziałem, a Nikki będzie leczyła kark.

Drugim powodem, dla którego John Cena miałby się nie pojawić na SummerSlam, jest to, że federacja nie ma aktualnie żadnego planu dla niego związanego z tą galą, lecz do tego czasu może się to zmienić, ponieważ WWE lubi mieć na takich galach największe gwiazdy.

– Jim Ross na swoim blogu opublikował nowy wpis, w którym mówi o możliwości ostatniej walki Kurta Angle’a na WrestleManii 34.

Wybranie Kurta Angle’a na GM RAW jest bardzo mądrym posunięciem. RAW na tym dużo zyska, myślę że na najbliższej WrestleManii jakiś szczęśliwiec zmierzy się z nim.

– Podczas ostatniego odcinka RAW Braun Strowman wyszedł zmierzyć się twarzą w twarz z Brockiem Lesnarem. Pojawiły się spekulacje czy zmierzą się na Payback o Mistrzostwo Universal.

Do walki nie dojdzie, ponieważ Brock Lesnar nie pojawi się przynajmniej do 8 maja, a WWE ogranicza występy Lesnara ponieważ jego umowa posiada określoną liczbę występów. Federacja nie chce ich marnować.