ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

John Cena na WrestleManii 35? Najlepsza kombinacja gwiazda-manager w WWE, Z jakim zawodnikiem z NXT Kurt Angle chętnie by się zmierzył?

– Będąc w Nowym Jorku na początku tygodnia, John Cena pojawił się w programie The Today Show Radio SiriusXM, aby odpowiedzieć na kilka pytań od grupy dzieci.

Podczas rozmowy został zapytany, czy będzie na WrestleManii 35. Cena dał do zrozumienia, że ​​nie przegapi tego wydarzenia, pomimo rosnącej listy projektów zewnętrznych.

Gdzie jest WrestleMania 35? Nowy Jork. Jestem tu teraz, prawda? Czy chciałbyś zobaczyć mnie na WrestleManii 35? Myślałem o tym, że ją przegapię, ale ponieważ chcesz mnie tam zobaczyć, nie chciałbym. Tęsknię za tym światem. Obiecuję, że tam będę, obiecuję, dobra, zrobimy coś z tym. Zrobimy to oficjalnie.

Cena podał rękę dzieciakowi, aby ich pakt stał się oficjalnie zaakceptowany, a także odpowiedział na kilka innych pytań, w tym na to z kim stoczył swój najcięższy mecz.

Czy znasz gwiazdę WWE o nazwisku Brock Lesnar? Okej, jeśli znasz Brocka Lesnara wiesz, że jest on duży, jest zły, jest wredny. To właśnie z nim stoczyłem swój najcięższy mecz. Maiłem kilka momentów, w których dobrze walczyłem przeciwko niemu, ale miałem też kilka momentów, w których nie zrobiłem nic przeciwko niemu. A co jest najlepsze w meczu z Brockiem Lesnarem? To, że zawsze się denerwujesz i zawsze się boisz, bo on jest silniejszy niż wszyscy, ale wciąż jesteś wystarczająco odważny, aby wejść tam i dawać z siebie wszystko, a to czy wygrywasz lub przegrywasz to nieważne, bo starasz się jak najlepiej.

 

– Ostatnia sonda WWE pytała na Twitterze fanów: „Jaka obecnie jest najlepsza kombinacja gwiazda-manager w WWE?” Drake Maverick, Lio Rush i Zelina Vega, którzy byli w niej uwzględnieni, dodali komentarze. Sondy nie skomentował jedynie Paul Heyman, który obecnie przewodzi mając 51% głosów, a następnie Vega (22%), Rush (18%) i Maverick (9%).

Lustereczko, powiedz przecie, kto jest największym #ManagerOfTheHour z nich wszystkich? @wwe ⏳

 

Cześć. Jestem @wwemaverick
Menedżer #AOP @Akam_WWE @Rezar_WWE I całego @ WWE205Live #Cruiserweight.
Znajdź w sobie człowieka, który może wykorzystać niewykorzystany potencjał i sprawić, że WSZYSCY odniosą sukces 👍🏼 #WWE #RAW # 205Live #AOP #Cruiserweight #DMtheGM

 

Myślę, że każdy na świecie zna odpowiedź na to pytanie: @WWE …. to @AndradeCienWWE & @Zelina_VegaWWE ​​!!

– Kurt Angle zrobił Q&A na swojej stronie na Facebooku. Mówił o tym, z kim z NXT chciałby się zmagać, o swoim gronie najbliższych przyjaciół, a także o osobach, z którymi chciałby zmierzyć się w World Cup i nie tylko. Oto niektóre z najważniejszych wydarzeń:

Z kim chciałby zmierzyć się w World Cup na WWE Crown Jewel:

Myślę, że każdy zapaśnik w World Cup ma szansę na wygraną. Już walczyłem z Johnem Ceną, Randym Ortonem, Rey’em Mysterio i Jeffem Hardym. Został mi Miz, Seth Rollins lub Dolph Ziggler, każdy z nich jest wyjątkowy. Dajcie mi ich. Jestem gotowy, aby wygrać.

Ostatni raz, kiedy irytowali go fani:

Kiedy intonowali „You suck” do mnie. Poczekaj! To dzieje się każdej nocy. Lol.

Z jakim zawodnikiem z NXT chciałby się zmierzyć:

Velveteen Dream i Aleister Black, obaj mają niesamowitą przyszłość, jeśli pozostaną w pełni zdrowi.

Jacy są jego najbliżsi przyjaciele z WWE i TNA:

W WWE moimi najbliższymi przyjaciółmi są: Edge, Christian, Rhyno, Orton, Big Show i Brock Lesnar. W TNA – AJ Styles, Samoa Joe, Christopher Daniels, Frankie Kazarian, James Storm, Abyss i Bobby Roode byli moimi dobrymi kumplami.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778