ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

John Cena na temat przegranej walki z AJ Stylesem, Wywiady z zawodnikami po Money in the Bank i więcej!

John_Cena_bio

– Na gali Money in the Bank John Cena zmierzył się AJ Stylesem i przegrał walkę po tym, gdy Luke Gallows i Karl Anderson w niej interweniowali. Oto jak Cena skomentował na swoim twitterze wczorajszą porażkę:

– Na tej samej gali odbył się także Money in the Bank Ladder Match, którego wygrał Dean Ambrose. The Lunatic Fringe tej samej nocy wykorzystał walizkę i został nowym mistrzem WWE Wagi Ciężkiej. Renee Young na swoim twitterze podzieliła się tym co czuje po zwycięstwie swojego chłopaka:

– Jeśli chodzi o AJ Stylesa, będzie on gościem w kolejnym odcinku Podcastu ze Stone Cold Steve Austinem. Wywiad odbędzie się oczywiście zaraz po dzisiejszym Monday Night Raw, na żywo na WWE Network.

– WWE ogłosiło, że podczas wczorajszej gali Money in the Bank w T-Mobile Arena w Las Vegas na trybunach zasiadło 14,150 fanów.

– WWE przygotowało specjalny filmik, w którym przybliżono nam co Dean Ambrose musiał zrobić na wczorajszej gali, by zostać nowym mistrzem WWE Wagi Ciężkiej. Możecie zobaczyć go poniżej:

– Na kanale WWE na YouTube pojawiło się kilka krótkich wywiadów, które Tom Phillips przeprowadził z gwiazdami zaraz po zakończeniu ich walk.

Wywiad z Becky Lynch:

Wywiad z AJ Stylesem:

Wywiad z Apollo Crewsem:

Wywiad z The New Day:

Wywiad z Kevinem Owensem:

Wywiad z Deanem Ambrosem:

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778