ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

John Cena awizowany na grudniowe Live Eventy WWE, Przykry incydent podczas profesjonalnej wrestlingowej walki!

– Według PWInsider, John Cena pojawi się na kilku grudniowych Live Eventach WWE.

Zdaniem portalu John Cena będzie obecny na czterech Live Eventach pod koniec przyszłego miesiąca:
* 26.12 – Raw live event (Madison Square Garden)
* 27.12 – SmackDown live event (Long Island, Nowy Jork)
* 28.12 – SmackDown live event (Baltimore, Maryland)
* 30.12 – SmackDown live event (Tampa, Floryda)

To będą pierwsze występy zawodnika od czasu gali WWE Super Show-Down, która miała miejsce w zeszłym miesiącu w Australii. Lider Cenation wraz z Bobbym Lashley’em pokonali Eliasa oraz Kevina Owensa. Aktualnie nie wiadomo z kim zmierzy się powracający Cena na wyżej wypisanych galach.

– Do niecodziennego zdarzenia doszło podczas wczorajszej gali zorganizowanej wspólnie przez Lucha Memes oraz Lucha Libre Boom w Portoryko. W czasie walki pomiędzy Angel o Demonio a Cuervo pierwszy z dwójki zawodników rzucił drugiego cegłą w tył głowy:

Cuervo na chwilę stracił przytomność i z pomocą sędziego oraz włodarzy opuścił arenę. Zawodnik trafił do szpitala ze wstrząśnieniem mózgu a pojedynek zakończył się celebrującym Demonio.

Zdaniem LuchaBlog oraz Roba Vipera, Angel o Demonio rzucił swojego rywala, ponieważ wcześniej od niego za mocno oberwał krzesłem:

To było paskudne. Konferansjerzy śmiali się z tego z jakiegoś powodu.
Na swoim Facebooku, Angel O Demonio mówi, że odpłacił się za wcześniejsze zbyt mocne uderzenia krzesłem podczas walki. Fajnie.
Cuervo trafił do szpitala, wszystkie koszty pokryło Lucha Memes & Boom. Jestem pewien.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552