ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Joey Ryan kontra Mia Khalifa, Samoa Joe wykluczony z RR!, Sunny znów obraża

– Joey Ryan na ostatniej gali Sabotage Wrestling – War of the Genders 2 zmierzył się z byłą aktorką filmów porno – Mią Khalifą.
Oczywiście nie chodzi tutaj o pełnoprawny mecz, lecz o swego rodzaju „pojedynek na słowa”. Zobaczcie sami:

Mia od kilku miesięcy pisała na swoim Twitterze, że nie szanuje wrestlingu, a nawet wdała się w dyskusję z Hurricane’em, mówiąc, że jest to upokarzające i „udawane” (jak my to wszyscy dobrze znamy, prawda?). Joey oczywiście wypomniał to jej, mówiąc, że skoro w domu tak mocno broni swoich ideałów na klawiaturze, tak teraz może je pokazać w ringu. Jak można było się spodziewać, reakcja publiczności była bardzo… „wyrazista”. Tym bardziej po akcji, z której Joey jest tak znany na scenie niezależnej.


– PWInsider informuje, że medycy WWE nie będą w stanie przywrócić Samoa Joe do sprawności na czas niedzielnego turnieju Royal Rumble. WWE przygotowało go do feudu z Johnem Ceną, a czas w którym odniósł kontuzję jest bardzo niefortunny, ponieważ praca z Ceną jest postrzegana jako wielka sprawa w federacji.

W chwili pisania tego tekstu wciąż nie ma oficjalnych terminów czasowych na jego powrót. Dave Meltzer z Wrestling Observer Newsletter wspomniał ostatnio, że Joe może wrócić jakoś pod koniec marca. Joe wspomniał także podczas ostatniej audycji „Heated Conversations”, że lekarze sprawdzają go co tydzień.

Od tej chwili to coś w stylu „tydzień po tygodniu”. Te rany leczą się albo szybko, albo bardzo powoli. Co tydzień robią mi USG, by sprawdzić jak i czy wraca to do normy. Będą mi dawać zastrzyki. To nie jest coś, co można naprawić chirurgicznie. Zasadniczo potrzebuje to dużo czasu, odpoczynku i izolacji, pozwalając, by samo się uleczyło. Mam nadzieję, że nastąpi to wcześniej niż później. Oczywiście ominę [Royal] Rumble, ale nie wiem, ile jeszcze zostało do pełnej sprawności.

O stanie Joe będziemy informować Was na bieżąco, a samemu zainteresowanemu życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.


-Na Facebooku zaczęła się ostatnio dyskusja na temat Mixed Match Challenge. Była diva – Sunny wyraziła swoją bardzo niepochlebną opinię o meczach inter-gender tym samym wywołując lawinę komentarzy i odniesień do jej wypowiedzi. Nie miałoby to większęgo rozgłosu, gdyby nie (jak to Sunny ma w zwyczaju) bezpośredni atak na dywizję kobiet WWE. Otóż Sunny sądz,i że nowy nabytek NXT – Candice Larae jest… za brzydka by wystąpić na głównych rosterach.

O MMC:

To najgłupszy i śmieszny absurd, a zarazem najbardziej szkodliwa rzecz jaka może się wydarzyć w naszym biznesie. Właśnie dlatego wszystkie to g**no tak szybko trafia do kosza. Każdy, kto to popiera, powinien pogrzebać się żywcem…

Po czym kontynuowała:

I ona (Larae) została podpisana do „rozwojówki”, prawda? Co oznacza, że jest zbyt brzydka, aby kiedykolwiek zrobić duży show. Chyba że dadzą dziewczynie poważniejszą operację plastyczną. Patrz na przykład Bayley. Wybacz. Musiałam to powiedzieć.

Kiedy fan podał przykład wspomnianego wyżej Joey’ego Ryana jako możliwość zarabiania całkiem pokaźniej sumki (około 200 000 $ rocznie) podczas rozgrywania meczów inter-gender, diva szybko zwątpiła, że Ryan rzeczywiście robi taką taką fortunę.

„Zdajecie sobie sprawę, że wrestling to praca, a wszyscy wrestlerzy kłamią i przesadzają? Wątpię, by był nawet blisko tej sumy. Na scenie niezależnej nie ma pieniędzy, zwłaszcza dla kogoś, kto ma 5’4” (162,5 cm) wzrostu i nigdy nie dotarł do wielkiego show. I nie, TNA NIE jest wielkim show. Zapominasz, z kim tu rozmawiasz. Jestem w tym biznesie od 28 lat. „