WWE Hell in a Cell 2018
ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Jinder Mahal Kontuzjowany!


– Jak dobrze pamiętacie, Jinder Mahal nie był obecny na tego tygodniowym SD Live

Co ciekawsze, Mistrz WWE pojawił się we wtorek na stadionie i po 205 Live odbył tam nietransmitowaną obronę mistrzostwa (w meczu z Roode’em i Zigglerem, który wygrał). Jak jednak widać na zdjęciu u góry, Jinder miał zaklejony taśmą rehabilitacyjną lewy bark. Po wejściu na scenę, na oczach widowni ją odkleił. Dave Meltzer w ostatnim Wrestling Observer Radio, powiedział, że Mahal został kontuzjowany podczas meczu z Shinsuke Nakamurą na Hell in a Cell. Dodał też, że podczas samego meczu po 205 Live był bardzo mocno chroniony przez braci Singh.

Jakoś przetrwał dark match we wtorek, lecz ledwo stał w ringu.

Ze słów Dave’a wynika, że kontuzja może być dosyć poważna, lecz póki co prawnicy WWE nie ujawnili żadnych faktów na temat kontuzjowanego mistrza. Będziemy Was informować gdy tylko pojawią się jakieś nowe informacje.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3743