ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Jimmy Uso i Naomi chcą opuścić WWE?, Summer Rae o swoim powrocie oraz więcej!

– Kilka dni temu Jimmy Uso został aresztowany za niestosowane zachowanie w stosunku do policjanta, kiedy to został zatrzymany wraz ze swoją żoną Naomi.

Fox Sports podaje, że para chce, aby WWE ich zwolniło, a cała sytuacja miała miejsce w celu zwrócenia na siebie uwagi. Były mistrz drużynowy WWE i była mistrzyni kobiet WWE chcą podobno dołączyć do All Elite Wrestling, a sama federacja jest zainteresowana ich pozyskaniem, z resztą jak większością rosteru WWE. Jednak po całym zajściu WWE wydało oświadczenie, że jest to prywatna sprawa Jimmy’ego Uso.

 

-Była zawodniczka WWE Summer Rae za pomocą swojego konta Instagram zrobiła Q&A. Około 50% pytań dotyczyło jej powrotu do federacji:

 

Czy rozważasz powrót do WWE?

Zacznijmy od tego, o co 50% z was pytało.

Bardzo chciałabym wrócić jednego dnia. Nadal bardzo kocham wrestling & bardzo tęsknie za rykiem tłumu. To jest trochę niezastąpione.

– Sarah Alesandrelli, dotychczasowa partnerka Setha Rollinsa, opublikowała wpis na Twitterze informujący, że nie są już razem:

Zakończyliśmy naszą wspólną podróż @WWERollins & ja. Nie mamy nic oprócz wzajemnego szacunku i miłości dla siebie nawzajem. Więcej niż wszystko, co od siebie uzyskaliśmy, poprowadzi nas w naszej podróży w życiu. Oto życie i szczęście. Wszystko, co najlepsze, mój drogi.

Para była publicznie razem od 2016 roku. Alesandrelli była obecna m. in. na zeszłorocznym Royal Rumble, WrestleManii czy ceremonii Hall of Fame.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778