ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Jimmy Uso aresztowany, Reakcja oficjeli na zatrzymanie zawodnika, Wyniki WWE NXT Great American Bash!

– W poniedziałkowej nocy aresztowany został Jimmy Uso.

Jonathan Fatu (Prawdziwe imię i nazwisko zawodnika) został zatrzymany i osadzony w areszcie w Pensacola w stanie Floryda. Z policyjnego raportu wynika, że wrestler występujący w rosterze SmackDown prowadził pojazd pod wpływem alkoholu, przekroczył dozwoloną prędkość oraz przejechał na czerwonym świetle. Przy zatrzymaniu Dodge Chargera zawodnika, policjanci wyczuli woń alkoholu od Fatu, a wychodząc z pojazdu wrestler miał zataczać się. Następnie zawodnik przyznał funkcjonariuszom, że wypił kilka piw przed tym jak usiadł za kierownicę.

Nie jest to pierwszy przypadek, gdzie Jimmy Uso ma kłopoty z prawem. W Lipcu 2019 roku również został zatrzymany przez fukcjonariuszy w Pensacola z zarzutem jazdy pod wpływem alkoholu. Z kolei wcześniej tego samego roku Uso w Detroit został zatrzymany za awanturę z policjantami. Zawodnik wtedy również był pod wpływem alkoholu.

Poniżej znajduje się zdjęcie aresztowanego Jonathana Fatu:

View post on imgur.com

Oficjele WWE nie są zadowoleni z zachowania swojego zawodnika. Zdaniem użytkownika twittera WrestleVotes, którego plotki sprawdzały się, to kilka wysoko postawionych osób w hierarchii firmy jest okropnie rozczarowanych oraz wkurzonych całą sytuacją. Warto zaznaczyć, że Jimmy Uso obecnie jest jedną z kluczowych osób w głównym story SmackDown z mistrzem Universal – Romanem Reignsem na czele. Aktualnie nie jest wiadome czy aresztowanie wrestlera będzie miało jakieś konsekwencje związane ze statusem zawodnika.

– Wczoraj miało miejsce WWE NXT Great American Bash. Poniżej prezentujemy wyniki gali oraz najważniejsze momenty:

1. NXT Tag Team Titles Match: Tommaso Ciampa & Timothy Thatcher vs. MSK:

Zwycięzcy: MSK

NXT GM Wiliam Regal ogłasza, że w następnym tygodniu zobaczymy pojedynek Johhny’ego Gargano z Karrionem Krossem. Stawką walki będzie pas NXT, dodatkowo Samoa Joe będzie sędzią specjalnym starcia:

2. Million Dollar Title Match: Cameron Grimes vs. LA Knight:

Zwycięzca: LA Knight

Poznaliśmy uczestników kolejnej edycji NXT Breakout Tournament. Są to: Trey Baxter, Carmelo Hayes, Andre Chase, Josh Briggs, Ikemen Jiro, Joe Gacy, Odyssey Jones oraz Duke Hudson. Turniej rozpocznie się w przyszłym tygodniu od starcia Jiro vs. Hudson

3. NXT Women’s Tag Team Titles Match: Io Shirai and Zoey Stark vs. The Way:

Zwyciężczynie: Io Shirai oraz Zoey Stark Podczas pojedynku na ring NXT powróciła Tegan Nox.

Celebracja Isaiah “Swerve” Scotta z okazji zdobycia NXT North American Championship:

4. Kyle O’Reilly vs. Adam Cole:

Zwycięzca: Adam Cole

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556