WWE Hell in a Cell 2018
ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Jim Ross: Austin vs Rock największą rywalizacją wszech czasów, Portret Alexy Bliss


– Jim Ross stwierdził, że kiedy po raz pierwszy zobaczył The Rocka wiedział, że on może być na prawdę wyjątkowym wrestlerem ale nigdy by nie przypuszczał, iż Rock będzie chciał zostać jedną z największych gwiazd Hollywoodu. Nie dawno w wywiadzie dla „The Sun”, Ross wspominał legendarny feud The Rocka ze Stevem Austinem, porównał go do innych niezwykle ciekawych programów jak Steamboat vs Flair czy Undertaker vs Shawn Michaels, jednak podkreślił, że to rywalizacja The Rock vs Steve Austin najbardziej zapadła mu w pamięci i zrobiła na nim ogromne wrażenie.

„Było wiele wspaniałych programów w historii WWE, ale gdybym miał wybrać ten jeden najwspanialszy feud, zdecydowanie byłby to właśnie The Rock vs Austin. Głównie z tego powodu, iż ta rywalizacja oznaczała bardzo dużo dla samego WWE, to takie pojedynki budowały i rozwijały tą federacje i dzięki nim jest na takim poziomie jak dziś – powiedział Ross. Takie batalie sklepiły tak ogromną rzeszę fanów jaką posiada WWE obecnie”.

„Byłem ogromnym szczęściarzem, że mogłem doświadczyć wielkich walk w latach 70 i 80, lecz jeszcze piękniejsze było zobaczyć pojedynki tyle znaczące, czyli The Rock vs Steve Austin na Wrestlemanii- 15,17 i 19. Te trzy walki były świetne, ale co tak na prawdę oznaczały dla ogółu federacji było bezcenne – powiedział Ross”

– W najnowszym filmie Canvas, plastyk WWE stworzył portret obecnej mistrzyni SmackDown – Alexy Bliss. Całą prace możecie ujrzeć na filmie poniżej:

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3743