ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Jericho vs Omega – Update, Jason Jordan przejdzie heel turn? Plany na walkę drużyn kobiet Survivor Series SPOILERY!


– WrestleZone donosi, że po rozmowie z anonimowym źródem mogą potwierdzić, że WWE nia miało pojęcia o walce Chrisa z Kennym aż do czasu wyemitowania samego promo.

Podczas konferencji prasowej, Kenny Omega wypowiedział się na temat Chrisa Jericho. Wygląda na to, że mistrz Stanów Zjednoczonych bardzo szanuje swojego przeciwnika. Oto kilka fragmentów wywiadu:

O Chrisie Jericho:

… Każdy chciał wiedzieć, kto będzie następnym przeciwnikiem Kenny’ego Omegi i, dla mojego zdumienia, nie, dla zdumienia każdego, nie był to nikt inny jak legenda, możliwe, że jeden z najlepszych na całym świecie – Chris Jericho. Nie mam co kłamać, szukałem przeciwnika na poziomie Chrisa od dnia, w którym wygrałem ten pas.

O WWE:

WWE, ogółem – możecie mnie przy tym cytować, nie obchodzi mnie to – wszyscy tamtejsi zawodnicy są pode mną. Nikt nie umie pokazać takich wyczynów jak moje. Każdy kopiując od każdego, po prostu kopiuje ode mnie. To ja wyznaczam teraz trendy

Całą konferencję znajdziecie poniżej, a fragment wywiadu z Kennym zaczyna się zaczyna się w okolicy 1:26:30.


– Podczas ostatniej audycji Wrestling Observer Radio, Dave Meltzer wypowiedział się na temat Jasona Jordana jako ostatniego członka Teamu RAW. Meltzer powiedział, że prawdopodobnie Jason przejdzie heel turn podczas meczu, co będzie przyczyną porażki RAW, jeżeli nie zostanie on zastąpiony Romanem Reignsem w następny poniedziałek. Meltzer zaznaczył też, że WWE stara się budować konflikt na linii The New Day – The Shield na Survivor Series, jednak byłoby to możliwe tylko, kiedy Roman nie wszedłby na miejsce Jasona.


– Jak było widać na wczorajszej tygodniówce, Asuka została częścią drużyny kobiet RAW na Survivor Series. Krążą teraz wieści, że Asuka zostanie sole survivorem podczas całego meczu. WWE w ten sposób chce wypushować Asukę oraz uniknąć przerwania jej rekordu.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3743