ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Jericho o Rybacku, HBK w Pre-Show RR, Wywiad Micheala Cole’a z Triple H’em.

ER13_Photo_134
– Brytyjski portal Digital Spy przeprowadził ostatnio wywiad z Chrisem Jericho, który promuje nadchodzący tour w Wielkiej Brytanii swojej kapeli Fozzy oraz uruchomienie WWE Network na wyspach. W czasie tego wywiadu Jericho został spytany o to jak zareagował na fakt iż Ryback użył wywiadu z jego podcastu do swojego promo na RAW. Jericho oznajmił, że spodobało mu się. Sam chciałby, aby ludzie zobaczyli osobowość oraz usłyszeli pasję w nim. Wokalista Fozzy dodał również, że w jego opinii Ryback został niesłusznie oskarżony (przez CM Punka), a praca z nim była przyjemna. Jericho na koniec tego tematu dodał iż wie, że Ryback nie jest głupi ani nie jest idiotą a sam w podcaście chciał mu dać szansę, aby opowiedział całą historię ze swojej perspektywy, pokazał swoją osobowość oraz, aby ludzie poznali go.

– Booker-T oznajmił za pośrednictwem twittera iż podczas Pre-Show najbliższego PPV zobaczymy wywiad z Shawnem Michaelsem. Po samej gali Royal Rumble ma odbyć się 15 minutowy Post-Show.

– Na koniec cotygodniowy wywiad Micheala Cole’a z COO WWE, Triple H’em. Tym razem COO komentuje pojawienie się Stinga na RAW, powrót gwiazd WWE, nadchodzące Royal Rumble i więcej: