ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Jericho o powrocie do WWE

– RollingStone.com przeprowadziło wywiad z Chrisem Jericho. Poniżej przedstawiamy jego najciekawsze fragmenty:

Czy posiada kontrakt z WWE:

Nie. Mój kontrakt z nimi skończył się 30 kwietnia 2017 roku.


O współpraca z ROH na jego rejsie:

Zależy od Ring of Honor. Gdy zapisałem ich na rejs, pozwoliłem im zdecydować kto jest w turnieju i co się na nim będzie działo. Dostaję e-maile każdego dnia z pytaniami „Czy mogę wziąć w tym udział?”, na co odpowiadam „Nie wiem, zapytaj Ring of Honor”. To ich odpowiedzialność. Nie będę wtrącał się do ich interesu. Moja współpraca z nimi polega na daniu jak najlepszego turnieju na moim rejsie, to tyle.

O powrocie do WWE:

Nie miałem z nimi kontraktu na pełny etat od 2010. To coś z czego wielu ludzi nie zdaje sobie sprawy, jednak gdy wracałem to zawsze była dobra historia. 2016 to jeden z najlepszych roków w mojej karierze, więc ludzie zawsze pytają mnie o powrót, jednak nie planowałem go. Teraz wciąż go nie planuję. Wiedziałem, że w maju 2017 roku będę odchodził z powodu nowego albumu Fozzy, do tego doszedł rejs, nowa książka w sierpniu, mam kolejny sezon „But I’m Chris Jericho!” który wystartował 7 grudnia, jest też kilka specjałów na Travel Channel, więc mam naprawdę wiele rzeczy na głowie.

O walce z Omegą:

Nigdy nie spodziewałem się walki Kenny Omega – Chris Jericho, to wydarzyło się nagle. To coś co uznałem za bardzo fajne, że fani kompletnie się tego nie spodziewali, a gdy to się stało to byli w ogromnym szoku. To zdecydowanie największa walka w dzisiejszym świecie wrestlingu. Właśnie widziałem wielki znak na Staples Center w Los Angeles. To światowy fenomen i jedna z kilku wymarzonych walk istniejących dzisiaj. Bycie w walce wieczoru Tokyo Dome znów powoduje, że jestem na szczycie. To coś na co pracowałem przez całe swoje życie i całą swoją karierę. To też wiele zabawy, więc WWE schodzi na boczny plan. Tak już jest i tak też było ostatnimi czasy. Czy powrócę? Jestem tego pewny, jednak jeśli to się nie stanie to nie będę przez to smutny, bo miałem tu wiele wspaniałych momentów, jednak teraz mam inne rzeczy za horyzontem, które są równie ekscytujące.