ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Jeff Jarrett zostanie nowym GM SmackDown? oraz Ronda Rousey chce pracować w WWE razem z CM Punkiem!


– Według raportu PW Insider (za pośrednictwiem sportskeeda.com), mówi się, że Jeff Jarrett może zastąpić Daniela Bryana jako Smackdown GM!

RAW General Menager Mick Foley został w zeszłym roku zastąpiony przez Kurta Angle’a zaraz po WrestleManii. W zmiązku z tym, że Bryan został dopuszczony do akcji przez lekarzy oraz, że zbliża się koniec jego kontraktu, pojawiło się wiele plotek na temat tego, kto zastąpi go w SmackDown. Większość z nich wyraźnie wskazuję na osobę Jeffa Jarretta!

(Dopisek od redaktora: osobiście uważam to za naciąganą teorię, gdyż Jeff Jarrett oraz Vince McMahon delikatnie mówiąc „nie za bardzo się lubią”.)


– Ronda Rousey pojawiła się wczoraj w ESPN, żeby wypromować nadchodzący weekend WrestleManii. Podczas wywiadu powiedziała, że chciałaby współpracować razem z CM Punkiem.

Z kim chciałabym pracować? Uwielbiałabym współpracę z CM Punkiem. Wątpię jednak, żeby było to możliwe w najbliższym czasie.

Zapytana czy to spoiler odparła, że bardzo chciałaby, żeby faktycznie był to spoiler, ale powiedziała, że nie wie nic na temat czy miałby ochotę wrócić.

Nie, ale chciałabym, żeby był. Chciałabym teraz wygłosić Breaking News, że razem z CM Punkiem podbijemy świat, jednak niestety nic mi na ten temat nie wiadomo. Mogę tylko prosić ze zeszklonymi oczami.

Całą jej wypowiedź znajdziecie poniżej:

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778