ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Jeff Jarrett o powrocie do ringu, anulowana walka Strowmana i więcej!

– Jeff Jarret rozmawiał z WBRC w Nashville.

Przyznał, że codzienna joga zapewnia mu młodość. Zauważono również, że Double J dołączy do WWE Hall of Fame 6 kwietnia, czyli równo 32 lata od jego debiutu w ringu. Tak wypowiedział się o możliwym powrocie do kwadratowego pierścienia:

Nigdy nie mów nigdy w naszym interesie … absolutnie nigdy nie mów nigdy.

– Jak podaje Dave Meltzer, Braun Strowman miał zawalczyć w walce solowej z The Mizem o pas Interkontynentalny. Walka została jednak anulowana ze względu na Main Event WrestleManii o pas Univeral między Lesnarem a Reignsem. Drugim powodem było również to, że muszą mieć „Plan B”, jeśli okaże się, że Reigns jest naprawdę zamieszany w sprawę handlu sterydami, o której jest dość głośno ostatnimi czasy.

– Impact Wrestling ogłosiło, że podczas Wrestleconu, który odbędzie się w weekend WrestleManii, zobaczymy pojedynki gwiazd Impact Wrestling z gwiazdami Lucha Underground. Transmisja będzie dostępna dla wszystkich na kanale Twitch Impact Wrestling.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778