ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Jeff Jarrett o procesie z Hardy Boys, Kto poprowadzi Rap Off na SmackDown? Brytyjska legenda kończy z WWE

– Jeff Jarret rozmawiał ostatnio z Sports Illustrated’s Extra Mustard. Został on zapytany między innymi o jeden z najgorętszych tematów ostatnich miesięcy, czyli gimmick Broken:

Nie zamierzam komentować procesu, ale powiem jedynie, że rozumiem własność intelektualną prawa. Niezależnie czy to piosenka którą napiszesz, czy program telewizyjny czy film, czy może nawet wrestling, są trzy rodzaje własnośc intelektualnej. Są wydawcy, są autorzy i są wykonawcy. Wydawca jest zawsze jej właścicielem. Dyskusje nieco się pokręciły, ale prawo jest jasne. Wydawcy zawsze są właścicielami. Nie powiem nic węcej, ponieważ nie chcę niczego komplikować. Bardzo szanuję Jeffa i Matta, tak naprawdę szanuję ich bardziej niż może im się to wydawać, ale taki już jest biznes. Jestem bardzo szczęśliwy z ich sukcesu i że kopią tyłki w WWE.

– Twórca takich hitów jak „Bad”, „My PYT” czy „Lotus Flower Bomb”, raper Wale będzie moderatorem Rap Off, które odbędzie się na najbliższym SmackDown Live z udziałem mistrzów dywizji Tag Team The Usos oraz The New Day. Potwierdził on to za pośrednictwem Twittera:

Vince dał mi umowę do podpisania. Jayz odrzucił tę inspirację. wszystko idzie świetnie. Zobaczycie mnie na SmackDown Live. @WWEUsos @WWEBigE żadnych brudnych zagrań

 

– PWInsider.com podaje, że legenda brytyjskiego wrestlingu Johnny Saint zakończył swoją działalność w WWE jako trener w Performance Center. Miał on podpisaną 6-miesięczną umowę, która dobiegła końca w tym tygodniu. Kilka dni temu miało odbyć się wielkie pożegnanie na zakończenie jego przygody z WWE.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552