ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Jeff Hardy po operacji, Karta drugiego dnia Wrestling Dontaku, Ratingi tygodniówek WWE

– Trwa Wrestling Dontaku, doroczna gala New Japan Pro Wrestling, która w tym roku trwa dwa dni.

Dzisiaj między innymi poznaliśmy nowego mistrza NEVER Openweight – w pojedynku o ten tytuł Taichi pokonała Jeffa Cobba. Z kolei Dragon Lee obronił IWGP Junior Heavyweight Championship w starciu z Taijim Ishimorim. Poniżej karta drugiego dnia gali, a więc dnia jutrzejszego:

1. Tag Team Match
Ren Narita & Shota Umino vs. Yuya Uemura & Yota Tsuji

2. 10 Man Tag Team Match
Ryusuke Taguchi & Jeff Cobb & Toa Henare & YOSHI – HASHI & Tiger Mask vs. Suzuki – gun (Minoru Suzuki & El Desperado & Yoshinobu Kanemaru & Taichi & TAKA Michinoku)

3. Six Man Tag Team Match
Jushin Thunder Liger & Toru Yano & Togi Makabe vs. Bullet Club (Tama Tonga & Tanga Loa & Jado)

4. 8 Man Tag Team Match
Tomoaki Honma & Mikey Nicholls & Juice Robinson & Hirooki Goto vs. Bullet Club (Jay White & Bad Luck Fale & Chase Owens & Hikuleo)

5. Tag Team Match
Dragon Lee & Will Ospreay vs. Taiji Ishimori & ???

6. Six Man Tag Team Match
Kota Ibushi & SHO & YOH vs. Los Ingobernables de Japon (Tetsuya Naito & BUSHI & Shingo Takagi)

7. Normal Match
EVIL vs. Tomohiro Ishii

8. IWGP Heavyweight Championship Match
Kazuchika Okada (C) vs. SANADA

– Pozostając w temacie NJPW, dzisiaj przypada szósta rocznica założenia Bullet Clubu. W założycielskim składzie byli: Prince Devitt (Finn Balor, w BC od 3 V 2013 do 6 IV 2014), Karl Anderson (w BC od 3 V 2013 do 20 II 2016), Bad Luck Fale (od 3 V 2013 do dzisiaj) i Tama Tonga (od 3 V 2013 do dzisiaj).

– Jeff Hardy jest już po operacji kontuzjowanego kolana, które uszkodził 20 kwietnia podczas live eventu WWE. W telewizji kontuzja Hardy’ego została wytłumaczona atakiem Larsa Sullivana po tym, jak wraz ze swoim bratem Mattem zdobył SmackDown Tag Team Championship, które bracia musieli oddać wskutek kontuzji Jeffa. Rekonwalescencja ma potrwać od 6 do 9 miesięcy. W tym czasie Matt Hardy ma występować solowo. Poniżej film, który Jeff zamieścił na swoim Instagramie tuż po operacji:

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

ThankYou @wwe & @andrews_sports_medicine ! . . ! 5-2-2019(KneeSurgery)

Post udostępniony przez #BrotherNero DELETED (@jeffhardybrand)

– Na koniec ratingi telewizyjne z RAW i SmackDown Live z tego tygodnia. RAW zaliczyło spadek względem zeszłego tygodnia z 1.70 na 1.56, podobnie jak SmackDown Live, które zanotowało w tym tygodniu rating na poziomie 1.38 (w zeszłym tygodniu 1.53).