ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Jeff Hardy kontuzjowany, Batista i Stallone w nowym filmie, Wyniki bukmacherskie No Mercy oraz Cody Rhodes podpisuje kontrakt z RoH!


– Na ostatnim RAW Jeff Hardy brał udział w Six-pack Challenge o miano pretendenta do Intercontinetal Championship Miza. Hardy już podczas meczu wyglądał na kontuzjowanego, co zauważyli nawet komentatorzy.

Jak donosi Pro Wrestling Sheets, Jeff faktycznie ma kontuzjowany obojczyk, lecz póki co nie wiadomo jeszcze czy kontuzja będzie wymagała operacji.


– Deadline.com poinformowało, że wystartowały już zdjęcia do „Escape plan 3: Devils Station”. W filmie w głównych rolach wystąpią Dave Batista i Sylvester Stallone. Oto oficjalna zapowiedź:

Ray Breslin (Stallone) oraz Trent DeRosa (Batista) muszą znowu połączyć siły w celu odbicia jednego z członków ich drużyny, który jest przetrzymywany w zakładzie karnym znanym jako Stacja Diabła – więzieniu, z którego nikt nie wychodzi.

– Jeden z irlandzich bukmacherów – Paddy Power ujawnił wczesne wyniki zakładów na jutrzejsze No Mercy. Jak można zauważyć, część zawodników jest znacząco wytypowanych na zwycięzców swoich pojedynków. Dave Meltzer natomiast powiedział, że plany mogą się gwałtownie zmienić.

WWE Universal Championship – Brock Lesnar (1/7 fav), Braun Strowman (4/1)

Grudge Match – Roman Reigns (1/3 fav), John Cena (2/1)

Intercontinental Championship – Jason Jordan (4/6 fav), The Miz (11/10)

Grudge Match – Finn Balor (4/11 fav), Bray Wyatt (15/8)

Cruiserweight Championship – Neville (4/9 fav), Enzo Amore (13/8)

Raw Women’s Championship – Alexa Bliss (5/6 fav), Nia Jax (11/4), Bayley (10/3), Sasha Banks (7/2), Emma (6/1)

Raw Tag Team Championships – Ambrose & Rollins (1/4 fav), Sheamus & Cesaro (5/2)

– Ring of Honor wydało komunikat, że „The American Nightmare” Cody Rhodes oficjalnie podpisał kontrakt z federacją.

American Nightmare znalazł dom! @CodyRhodes podpisał kontrakt z Ring Of Honor Wrestling!

Ceremonia podpisania kontraktu miała miejsce na wczorajszych tapingach ROH w Sam’s Town w Las Vegas i zostanie wyemitowana w październiku. Nieoficjalnie zostało powiedziane, że kontrakt ma trwać „kilka następnych lat”. Cały komunikat ROH znajdziecie TUTAJ

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3783