ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Jeff Hardy aresztowany, Plany dla Braya Wyatta oraz więcej!

– Jeff Hardy został aresztowany około godziny 23 polskiego czasu.

Były mistrz WWE został aresztowany z powodu zachowania, które zakłócało porządek publiczny. Hardy był pod wpływem alkoholu. Federacja wydała oficjalne oświadczenie, w którym informuje, że Hardy jest odpowiedzialny za swoje czyny i zawodnik nie poniesie żadnych konsekwencji. Z najnowszych informacji wynika, że zawodnik trafił do aresztu, jednak wyszedł z niego poprzez opłacenie kaucji wynoszącej 200 dolarów.

– Jak podaje Wrestlevotes, aktualne plany dla Braya Wyatta to ponowny „debiut” Championa na tegorocznym SummerSlam i stoczenie pojedynku. Na ten moment nie wiadomo, kto miałby być przeciwnikiem Wyatta.

– Podczas piątkowego eventu SmackDown LIVE jedna z zawodniczek mogła odnieść kontuzję. Mowa tutaj o Taminie Snuce, która razem z Sarah Logan walczyła przeciwko Naomi i Danie Brooks. Podczas jednej z akcji Tamina została uderzona kolanem przez Naomi.  Ta po tym wykonała swój finisher i przypieła Snukę. Po starciu zawodniczka leżała w ringu, a następnie opuściła kwadratowy pierścień z pomocą pracowników. Na ten moment nie wiadomo, czy Taminie stało się coś poważnego.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552