ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

James Ellsworth zwolniony z WWE!

– WWE wydało dziś oświadczenie o zwolnieniu Jamesa Ellswortha.

W informacji możemy przeczytać, że federacja doszła do porozumienia w sprawie zwolnienia Jamesa i życzy mu wszystkiego najlepszego na przyszłość. Nie wiadomo co jest bezpośrednią przyczyną odejścia wrestlera.

Ellsworth zadebiutował w WWE na RAW 25 lipca 2016r., kiedy to został błyskawicznie pokonany przez Brauna Strowmana. Przed walką zdążył wygłosić krótkie promo, dzięki któremu zdobył popularność wśród fanów i z biegiem czasu stał się członkiem rosteru SmackDown Live. Na Niebieskiej Tygodniówce udało mu się przede wszystkim dwukrotnie pokonać AJ Stylesa. Był też maskotką Teamu SmackDown na Survivor Series i walnie przyczynił się do wyeliminowania Strowmana z 5 on 5 Elimination matchu na tym PPV. Ostatnie miesiące spędził jako kompan i pomocnik Mrs. Money in the Bank Carmelli. W swoim ostatnim telewizyjnym występie został pokonany przez Becky Lynch. Redakcja WrestleSpot.pl również życzy wszystkiego najlepszego i powodzenia w przyszłych zmaganiach ringowych.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3743