ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

James Ellsworth oskarżony o wysyłanie nagich zdjęć nastolatce!

– James Ellsworth został oskarżony o wysyłanie nastoletniej dziewczynie swoich nagich zdjęć.

Pewna nastolatka, której konto na Twitterze znajdziecie TUTAJ, oskarżyła Jamesa Ellswortha o wysyłanie jej jego nagich zdjęć. Sprawa jest na tyle poważna, że piszą o niej wszystkie media związane z wrestlingiem, a James został usunięty z gal sceny niezależnej, na których miał wystąpić w ten weekend oraz wynajął prawników.

[…] Zmiana planów: James Ellsworth się nie pojawi. Do Robbiego E, Francine’a & Matta Koona dołączy GILLBERG! Przyjdźcie wszyscy, będzie impreza.

Mój klient, James Morris, znany publicznie i zawodowo jako James Ellsworth, jest świadomy bezpodstawnych zarzutów. Pan Morris darzy kobiety maksymalnym szacunkiem i kategorycznie odrzuca podżegające i podłe oskarżenia. Bates & Garcia, Adwokaci

Będziemy monitorować sytuację i gdy pojawią się nowe wieści, poinformujemy Was o tym. Pod spodem udostępniany nagranie dziewczyny, w którym opowiada, jak do tego wszystkiego miało dojść.

 

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556