ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Jakie rady miał dla Romana Reignsa Vince McMahon? Aktualizacja zdrowia Tommaso Ciampy, Koniec Undisputed Ery?

– Tommaso Ciampa w swoje 34. urodziny przedstawił na Twitterze swoją aktualizację medyczną po operacji szyi, którą przeszedł dwa miesiące temu.

 

Mam wyniki z mojego 2-miesięcznego badania rentgenowskiego. Doktor powiedział: ‚To nie wygląda dobrze… wygląda świetnie’. Wszystkiego najlepszego dla największego sportowca wszech czasów #PartMan #PartWolverine

Oficjalnie nie wiadomo jeszcze, kiedy Ciampa powróci do akcji, ale szacuje się, że będzie to od dziewięciu miesięcy do jednego roku. Zawodnik w zeszłym tygodniu wrócił do lekkich treningów.

 

– Roman Reigns rozmawiał ostatnio z Justinem Barrasso ze Sports Illustrated i ujawnił pewne rady udzielone mu przez prezesa WWE – Vince’a McMahona, kiedy powrócił do pracy po walce z białaczką. Mężczyzna przyznał, że Vince kazał mu zwolnić tempo i cieszyć się każdą chwilą życia.

Teraz, gdy wróciłem, cieszę się każdą chwilą. Wracam do tego, co powiedział mi Vince McMahon. Vince powiedział mi: ‚Bądź obecny’. Powiedział: ‚Bądź tam ze swoją rodziną i przyjaciółmi i pochłaniaj wszystko co możesz. Maksymalizuj wszystko co możesz’.

Reigns wypowiadał się na temat nadchodzącej premiery filmu ‚Hobbs & Shaw’, w którym wystąpi wraz ze swoim kuzynem The Rockiem. Reigns powiedział, że jego duch nabrał nowej energii, kiedy Dwayne poprosił go, aby zagrał w filmie członka rodziny.

Tworzenie z Dwaynem, który gra i produkuje filmy i wchodzenie z nim w all-in było na wielu poziomach dobre. Mam nadzieję, że film się przyjmie, a ludzie będą czerpali z niego radość i dadzą się zatracić w tej magii.

‚Big Dog’ wspomniał również wspólnie spędzony czas z kuzynem:

DJ wciąż ekscytuje się, gdy mówimy o mojej karierze i różnych bookingach. Za każdym razem, kiedy rozgadywał się o mojej przyszłości, widziałem w jego oczach blask.

 

– We wczorajszym odcinku WWE NXT bylismy świadkami kłótni między członkami The Undisputed Ery, po tym jak Matt Riddle pokonał Adama Cole’a w w main evencie. Show zakończyło się kłótnią Cole’a i Rodericka Stronga. Na powyższym filmiku możemy zobaczyć ostrą wymianę zdań pomiędzy obydwoma zawodnikami.

 

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778