ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Jaki pomysł na Marty’ego Scurlla miało AEW?, Kurt Angle wierzy w powrót Moxleya do WWE, kolejny wrestler WWE podpisał nowy kontrakt

– Zanim Marty Scurll przedłużył kontrakt z Ring of Honor, które dało mu ogromną podwyżkę i władzę nad bookingiem, AEW ostrzyło sobie na niego zęby.  Według Dave’a Meltzera, Scurll miał zostać liderem Dark Order. AEW chciało zaskoczyć fanów ujawniając, że to Scurll stoi za atakami grupy.


– Przebywający w Wielkiej Brytanii Kurt Angle udzielił wywiadu GiveMeSport. Pod spodem fragment dotyczący Jona Moxleya, znanego fanom WWE pod ring name’em Dean Ambrose:

Dean chciał zmiany i poprawy. Może czuł, że chce pracować mniej, i że nie był doceniany. Podjął tę decyzję dla siebie i jeśli czuje, że to dobra decyzja, to jestem szczęśliwy z jego powodu. Ale WWE to największa federacja na świecie i dalej nią będzie. Wierzę, że Dean wróci. Nie śledzę AEW, ale wiem o nim.


[ZOBACZ TAKŻE: THE UNDERTAKER TRENUJE W PERFORMANCE CENTER!]


– Kalisto podpisał nowy kontrakt z WWE – twierdzi Pro Wrestling Sheet. 33-latek chce osiągnąć w federacji znacznie więcej, niż mu się udało do tej pory, stąd decyzja o pozostaniu. Kalisto jest kolejnym zawodnikiem po Randym Ortonie, Kofim Kingstonie i Eliase, który w ostatnim czasie przedłużył umowę. Nie ma informacji, na jak długo opiewa kontrakt Luchadora, ale tak jak pisaliśmy informując o Eliasie kilka dni temu, najpewniej jest to okres od 3 do 5 lat.