ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Jaką gwiazdę NXT zobaczymy w głównym rosterze w najbliższym czasie? Goldberg wróci do ringu? Gwiazdy WWE reagują na nadchodzący Shake-up

– Dave Meltzer donosi, iż gwiazda NXT Elias Samson ma w następnym tygodniu zadebiutować w głównym rosterze.

Samson przegrał „Loser leaves NXT match”, ale mimo tego występował na ostatnich nagraniach Żółtej Tygodniówki. Jeszcze nie wiadomo czy będzie występował na RAW czy SmackDown Live.

– Pomimo pożegnania z fanami możliwe, że jeszcze zobaczymy Goldberga w ringu WWE.

Goldberg przyniósł federacji ogromne zyski, jego koszulki bardzo dobrze się sprzedawały i federacja nie chciała żeby odchodził. Dave Meltzer wspomniał, że WWE potrzebuje dużego nazwiska na WrestleManię 34 i nie będzie to Undertaker, ponieważ zakończył karierę, a The Rock będzie zajęty filmami. Na tą chwilę WWE ma dwa duże nazwiska na WrestleManię i są to Kurt Angle (jeśli zda test fizyczny) i Triple H. Kolejny powrót Goldberga również może być dużym sukcesem dla WWE.

– WWE na swoim kanale YouTube opublikowało reakcję gwiazd na Shake-up, który odbędzie się w następnym tygodniu. Możecie go zobaczyć poniżej.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552