ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Jak WWE zabezpieczyło się przed wyciekiem wyników SummerSlam? Co było powodem pustej areny podczas SummerSlam Kickoff?

– Kursy bukmacherów w porównaniu z wynikami SummerSlam mocno się różniły.

Część późnych tzw. „pewnych typów” się nie sprawdziła. Może to oznaczać, że WWE w końcu uwalnia się od wycieków wyników przed galami PPV.

Z 13 niedzielnych walk aż 5 było niespodziankami. Tymi niespodziankami były zwycięstwa Johna Ceny, Jindera Mahala, Sashy Banks, Randy’ego Ortona i The Usos. Jeśli WWE pójdzie w tym kierunku, zmiany kursów które prowadziły do potencjalnych spoilerów mogą stać się przeszłością.

– Wiele osób, które oglądały Kickoff SummerSlam było zaskoczone co było powodem pustek na trybunach podczas jego transmisji.

Jak się okazuje, widzowie byli wpuszczani około godziny 23 czasu polskiego, a pierwsza walka zaczynała się w okolicach godziny 23:30.

Dave Meltzer z Wrestling Observer donosi, że The Miz i reszta zawodników była wściekła z powodu występowania przed tak małą ilością osób. Jednakże Matt Hardy zareagował na to trochę inaczej:

Doceniam pasję wszystkich WSPANIAŁYCH fanów wrestlingu. Walczyliśmy tak wcześnie, że miałem wrażenie jakbym USUNĄŁ część publiczności.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556