ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Jak tworzone są proma Paula Heymana?, Powrót Zigglera po SummerSlam, Bad News Barrett

ziggler

– W najnowszym artykule portalu Wrestling Observer, fani mogli zadawać pytania odnośnie wrestlingu, na które odpowiadali Dave Meltzer, Bryan Alvarez oraz Mike Sempervive. Jedno z pytań odnosiło się do prom wygłaszanych przez Paula Heymana. Zarówno pytanie jak i odpowiedź możecie znaleźć poniżej:

W jakim stopniu proma pisane dla Paula Heymana są reżyserowane?

Dave Meltzer: „Wszystkie są jak najbardziej zaplanowane, jednakże Paul ma prawo…cóż, pracuje on bezpośrednio ze scenarzystami, więc po pierwsze sam może tworzyć skrypt do swojego proma, a po drugie i tak zdarza mu się nie śledzić scenariusza co do słowa. Niektóre rzeczy wymyśla na na bieżąco, co jest dobre ponieważ Heyman ma do tego instynkt. On, Jericho, John Cena, Triple H oczywiście, ludzie tego typu trzymają się z dala od uczenia się skryptu na pamięć i powtarzania go słowo w słowo. Najłatwiej zauważyć to w Cenie, gdyż posiada niezły zakres możliwości w tej dziedzinie.”

– Podczas ostatniego Raw Lana wspomniała, iż Dolph Ziggler powróci do ringu dopiero po SummerSlam. Mimo, że ciągle istnieje prawdopodobieństwo jakoby „Show-Off” mógł wystąpić niespodziewanie na następnym odcinku czerwonej tygodniówki, to jednak nie jest On zapowiedziany na żadną galę aż do Raw w Brooklynie, które odbędzie się dzień po SummerSlam.

Ziggler nie występował w ringu od początku Lipca, kiedy to doznał „kontuzji” z rąk Ruseva. W rzeczywistości jednak zajmuje się On kręceniem filmu wytwórni WWE Studios, pod tytułem „6:42”.

-King Barrett powrócił ze swoim gimmickiem „Bad News” podczas segmentu na backstage’u, ostatniego odcinka Main Event. Nie zostało to oficjalnie potwierdzone jednakże istnieje duże prawdopodobieństwo, iż Barrett zrezygnuje ze swojego gimmicku „Króla” i powróci do starego Bad News Barretta.

Co ciekawe WWE wprowadziło zakaz nazywania Barretta „Wade”.

 

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552