Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-content/plugins/loco-translate/loco.php on line 157 Jak prezentuje się UK Women’s Championship? – WrestleSpot.pl
ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Jak prezentuje się UK Women’s Championship?

– NXT UK będzie najnowszym brandem transmitowanym w WWE. Jego stworzenie planowane jest na koniec 2018 lub na początek 2019 roku.

Brand został założony w grudniu 2016 i rozpoczął się 16-osobowym turniejem, który zwieńczał inauguracyjne mistrzostwa Wielkiej Brytanii wygrane przez Tylera Bate’a. Tytuł UK znalazł się na niezależnych pokazach, takich jak PROGRESS Wrestling, a także w głównym brandzie NXT. W czerwcu 2018 legenda brytyjskich zapasów – Johnny Saint został ogłoszony dyrektorem generalnym NXT UK. W tym tygodniu ogłoszono turniej, który odbędzie się w ten weekend, a zwyciężczyni zostanie koronowana na pierwszą w historii NXT UK Women’s Champion. Chociaż nie podano oficjalnej daty premiery brytyjskiego oddziału WWE, oczywistym jest, że WWE dokłada wszelkich starań, aby najnowsze przedsięwzięcie było tak udane, jak NXT w USA. Inauguracyjna NXT UK Women’s Champion zostanie ogłoszona po 2-dniowym turnieju, a finał odbędzie się 26 sierpnia w Birmingham w Anglii. Tak prezentuje się tytuł: