ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Jak długo potrwa Money In The Bank?, Enzo Amore zapowiadany na event wrestlingowy oraz więcej!

– Jak można zobaczyć na WWE Network, pre-show Money In The Bank rozpocznie się o 6pm EST (00:00 w poniedziałek), główna karta rozpocznie się o 7pm EST (01:00 w poniedziałek) i zakończy się w okolicach 10:30pm EST (05;30 w poniedziałek). Wychodzi na to, że gala ma trwać około 4 i pół godziny. Jak zwykle PPV będzie można obejrzeć w naszej zakładce LIVE.

– Enzo Amore został zapowiedziany na galę High Intensity 7, federacji House of Glory. Będzie to pierwszy występ Enzo od czasu zwolnienia z WWE. Nie zostało oficjalnie ogłoszone, czy zawodnik zawalczy podczas gali. Być może wystąpi tam w innej roli.

– WWE na swoim kanale YouTube opublikowało odcinek WWE UK Championship Tournament: Bracketology, w którym to krótko omówiono drzewko turniejowe:

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778