ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Jak długo Cole będzie komentatorem, Stephanie McMahon gratuluje Banks i Bayley oraz więcej!

– Jak informuje Dave Meltzer z Wrestling Observer Radio, wieloletni komentator WWE Michael Cole może w nieodległej przyszłości opuścić stół komentatorski i zająć się pracą na zapleczu WWE. Cole już teraz wykonuje małe obowiązki na backstage’u WWE, jednak ma on podobno bardzo duże wpływy na wiele aspektów. Jego miejsce miałby zająć Tom Phillips.

– Stephanie McMahon pogratulowała Sashy Banks oraz Bayley wygranej tytułów drużynowych kobiet na Elimination Chamber za pomocą swojego konta Twitter:

Gratulacje @itsBayleyWWE & @SashaBanksWWE, pierwsze w historii mistrzynie drużynowe kobiet WWE! I każdej kobiecie, która brała udział w tym meczu – wasze serca i dusze wciąż tam są! Wszyscy sprawili, że ten ruch i chwila się wydarzyły!

– Na ostatnich tapingach Impact Wrestling na zapleczu pojawił się były zawodnik NXT – Sawyer Fulton. Warto przypomnieć że był on członkiem oryginalnego składu grupy SanitY, jednak został zastąpiony przez Killiana Daina.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552