ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Jacy są najsilniejsi zawodnicy w WWE według The Undertakera i jakie relacje łączyły go z André The Giantem?

– Ikona pro wrestlingu – The Undertaker niedawno wziął udział w nietypowym wywiadzie ze Starszym Pastorem Fellowship Church – Edem Youngiem.

Spośród wielu innych rzeczy, The Undertaker opowiedział o najsilniejszych zawodnikach WWE, z którymi miał okazję walczyć oraz o swoich relacjach z WWE Hall of Famerem – André The Giantem. Podczas wywiadu The Undertaker stwierdził, że najsilniejsze gwiazdy WWE, z którymi kiedykolwiek przyszło mu stanąć w ringu, to przede wszystkim: Brock Lesnar, Kane i Mark Henry.

Takich zawodników jest bardzo dużo. Lesnar, zwłaszcza jego pierwszy raz w WWE, kiedy miał zaledwie 20 lat. Był po prostu dziwacznym sportowcem, nadal jest, ale mam na myśli, szczególnie okres, w którym został narodowym mistrzem wagi ciężkiej NCAA i przeciwstawiał się wszystkiemu i wszystkim. Następny jest Kane. Mój Boże, człowieku, Kane jest niesamowicie silny. Mark Henry. Cóż, Mark Henry ma nieziemską moc.

Uzasadniając twierdzenie, że ​​Mark Henry posiada wielką siłę, „The Deadman” podzielił się pewną historią. Wyjawił, że był świadkiem, gdy Henry podniósł samochód, który blokował autobus turystyczny WWE. Co więcej, The Undertaker opowiadał o tym, że widział jak Henry skręca grubą, srebrną łyżkę z taką łatwością, jak gdyby była preclem.

To jest świetna historia. Pamiętam, że podróżowaliśmy wtedy wielkimi autokarami WWE, za granicę. W jednym autobusie przebywali ci źli faceci, a w drugim ci dobrzy. W każdym razie, pewnego ranka wymeldowaliśmy się z hotelu i mieliśmy cztery godziny jazdy do następnego miasta. Przed naszym autobusem stał zaparkowany samochód, przez który kierowca nie miał wystarczająco dużo miejsca, by wyjechać z parkingu. Siedzieliśmy poirytowani, w dodatku nikt nie mógł znaleźć właściciela tego samochodu. Wszyscy z niecierpliwością patrzyli na zegarek. Niektórzy martwili się, że nie zdążą na siłownię, niektórzy, że nie zdążą zjeść swojego posiłku o ustalonej porze. Wtedy wstał Mark i powiedział: „Ja to załatwię”. Widziałem, jak opuszcza autobus, wcześniej zabierając ze sobą ręcznik. Podszedł do bagażnika tego samochodu, owinął ręce ręcznikiem i najzwyczajniej w świecie podniósł auto i przesunął je na tyle, żeby kierowca mógł swobodnie wyjechać. To jeszcze nic, byliśmy kiedyś w Japonii i widziałem, jak wziął ładny kawałek srebra, to była zwyczajna łyżka, taka którą mieszacie kawę. To było ładne, grube srebro, a on zgniótł je jak precla. Mark ma dar, którego nie posiada wielu ludzi. Drzemie w nim niewiarygodna siła, a przy tym jest po prostu najmilszym facetem na świecie.

Na temat André The Gianta The Undertaker powiedział, że nigdy nie miał okazji zmagać się z „The Eighth Wonder Of The World”, jednak André wyjawił mu kiedyś, że miał pomysł na mecz pomiędzy ich dwójką.

Nigdy nie miałem okazji walczyć z André. Od czasu, kiedy pojawiłem się w WWE, jego zdrowie było naprawdę nadszarpnięte. Walczył kilka razy, ale to było bardziej zabawne niż poważne. André nie lubił wielkich facetów. Kochał mnie, dzięki Bogu, ale o większości dużych facetów myślał, że są aroganccy lub, że są łobuzami. Oczywiście trafiali się tacy, o których mówił „O, to dobry facet”. Lubił mnie i myślę, że zawsze myśleliśmy o tym samym, czyli stoczeniu ze sobą pojedynku. Pamiętam doskonale, jak kiedyś wszedłem do szatni i powiedziałem do niego „Hej, szefie, jak się masz dzisiaj?”, odpowiedział „Dobrze. Pewnego dnia, dzieciaku… Ty i ja, spotkamy się w jednym ringu, mam już nawet pomysł”. Zdziwiony zapytałem „Och, naprawdę, szefie? Opowiedz mi o tym”, ale nie chciał mi zdradzić już niczego więcej. Już nigdy mi tego nie wyjawił. André nie chciał tego powiedzieć, bo miał nadzieję, że dotrze do punktu, w którym mógłby wrócić do ringu i moglibyśmy stoczyć walkę, jaką zaplanował. Do dzisiaj zastanawiam się, co też takiego wymyślił, bo mam przeczucie, że byłoby to coś bardzo dobrego.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778