ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Informacje z obozu Tough Enough oraz zdjęcia wszystkich uczestników!

tough-enough-cast-final-13-600x300-750x340-1434765629

– Podczas weekendu z kampusu najnowszej edycji Tough Enough wyciekły informacje, iż gwiazdą która przybyła do obozu aby nauczyć paru sztuczek kandydatów do debiutu w głównym rosterze WWE był wrestler Drew Gulak, który zaskoczył wszystkich trenerów swoim wysokim poziomem ringowym oraz bardzo dobrym mic-skillem.

Drugim niezależnym wrestlerem, który pojawił się w kampusie w przeciągu weekendu był Idris Jackson, pochodzący z Północnej Kalifornii.

Tough Enough będzie miało swoją premierę telewizyjną już w najbliższy wtorek. Zachęcamy do pobrania oficjalnej aplikacji tego programu, aby zobaczyć przygotowania uczestników, materiały specjalne oraz wywiady. Tymczasem zapraszamy do obejrzenia zdjęć wszystkich zawodników Tough Enough 2015:

 

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778