ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Informacje odnośnie NXT Takeover: Toronto, Becky Lynch oraz więcej!

nxttakeover
– Według Dave’a Meltzera, Samoa Joe wygrał z Nakamurą na ostatnim NXT Takeover pojedynek o tytuł mistrzowski NXT tylko po to, aby kontynuował on swoją rywalizację z Japończykiem.

Meltzer zaznaczył, że obecnie oficjele WWE nie chcą przenosić obecnego mistrza NXT do głównego rosteru. Tym bardziej, jak zaznaczył Dave, Joe wygrał w czysty sposób. Tak jak wczoraj pisaliśmy (tutaj), 3 Grudnia na Live Evencie NXT w Japonii, Joe będzie bronił tytułu NXT w walce przeciwko Shinsuke Nakamurze.

Dodatkowo w raporcie Meltzera pojawiła się informacja, że pojedynek o pas NXT, nie było jedynym starciem, gdzie oficjele zmienili zakończenie pojedynku przed samą galą. Niestety nie ma potwierdzenia tego, o jakie konkretnie pojedynki chodzi, jednakże według Meltzera chodzi tutaj o dwa pojedynki Tag Teamowe. Co ciekawe w nadchodzącym tournee NXT po Australii, zapowiedziane były starcia o pas drużynowy NXT pomiędzy The Revival a TM-61.

– Ostatnio na Twitterze Becky Lynch została zapytana przez fana o to, z jaką zawodniczką ze sceny niezależnej WWE powinno podpisać kontrakt. Obecna mistrzyni kobiet rosteru SmackDown wskazała na Nicole Matthews:

– Na sam koniec, Xavier Woods i T.J Perkins wspólnie grali w Word of Warship:

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552