ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Informacje o kontrakcie Daniela Bryana! Nie żyje WWE Hall of Famer, Kolejne pojedynki na Double or Nothing!

– Podczas ostatniego epizodu Total Bellas, Daniel Bryan ujawnił kilka informacji o swoim aktualnym kontrakcie z WWE.

W odcinku reality show obecny mistrz WWE wyznał, że we wrześniu ubiegłego roku podpisał trzyletni kontrakt z federacją Vince’a McMahona. Oznacza to, że obecny kontrakt Danielsona wygaśnie dopiero jesienią 2021 roku.

ZOBACZ TEŻ – GENEZA ELIMINATION CHAMBER MATCHU

– Wczoraj w wieku 76 lat zmarł Pedro Morales.
Urodzony 22 października 1942 roku Pedro Antonio Morales w federacji Vince’a McMahona Sr. pojawił się 21 listopada 1970 roku. Kilka miesięcy później, 8 lutego 1971 roku, został mistrzem WWE (wtedy federacja znana była jako World Wide Wrestling Federation) pokonując Ivana Koloffa, a Morales przez 1027 dni trzymał i sukcesywnie bronił tytułu. W 1975 opuścił WWWF i występował m.in w NWA, AWA czy też NJPW. W 1980 roku powrócił do WWF. Podczas swojego drugiego pobytu w federacji McMahona jako pierwszy zdobył „Potrójną Koronę” sięgając jeszcze w latach ’80 po tytuł Tag Teamowy i Interkontynentalny. Portorykańczyk w swojej karierze dwukrotnie zdobył pas IC w sumie dzierżąc pas przez 619 dni. Do tej pory żaden zawodnik nie przebił tego rekordu Moralesa. Najbliższej pobicia tego wyczynu jest The Miz. Ośmiokrotny mistrz IC trzymał pas przez 599 dni. Pedro Morales zakończył swoją wrestlingową karierą w 1987 roku. W roku 1995 został wprowadzony do Holu Sław WWE. Przez ostatnie lata życia cierpiał na chorobę Parkinsona.

– Na YouTubie pojawił się trzeci epizod „Road to Double Or Nothing”, gdzie poznaliśmy kolejne pojedynki na najbliższej gali AEW. Brandi Rhodes ogłosiła, że odbędzie się Triple Threat match kobiet Dr. Britt Baker vs. Nyla Rose vs. Kylie Rae. Dodatkowo Cody Rhodes zmierzy się z tajemniczym przeciwnikiem. Nie wiadomo jeszcze kiedy federacja ujawni i czy ujawni przeciwnika Rhodesa. Odcinek możecie obejrzeć poniżej:

Poniżej aktualna karta gali AEW Double or Nothing:

Kenny Omega vs. Chris Jericho

PAC vs. „Hangman” Adam Page

The Young Bucks vs. Pentagon Jr. and Rey Fenix

Cody Rhodes vs. ???

Dr. Britt Baker vs. Kylie Rae vs. Nyla Rose

Team All Elite Wrestling vs. Team Oriental Entertainment Wrestling:
SoCal Uncensored (Christopher Daniels, Frankie Kazarian, Scorpio Sky) vs. Cima, ??? & ???

Dodatkowo na gali pojawią się:
Brandi Rhodes, MJF, AAA World Cruiserweight Champion Sammy Guevara, Sonny Kiss, The Best Friends (Beretta and Chuck Taylor) i inni.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556