ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Informacje o Fastlane 2017, AJ Styles wycofany z live eventów SD oraz więcej!

fastlane2

– Kolejną ekskluzywną galą dla rosteru RAW po Roadblock będzie Fastlane 2017.

Gala odbędzie się 5 marca 2017 roku na BMO Harris Bradley Center w Milwaukee, w stanie Wisconsin.

Aktualnie reklamowanymi gwiazdami na to PPV są m.in: obecny Universal Champion Kevin Owens, aktualny mistrz Stanów Zjednoczonych Roman Reigns, Mistrzyni Kobiet RAW Sasha Banks, mistrzowie drużynowi czerwonego rosteru The New Day, Enzo Amore & Big Cass, Bayley, Charlotte oraz Big Show. Co ciekawe, póki co nie ma żadnej wzmianki o występie Goldberga czy też Brocka Lesnara, który wystąpi na trzech live eventach w lutym tuż przed samą galą PPV. Warto przypomnieć, że będzie to prawdopodobnie ostatnia gala PPV przed WrestleManią 33, która będzie miała miejsce 2 kwietnia 2017 roku.

– WWE miało nadzieję, że AJ Styles będzie zdolny do walki podczas wczorajszego SmackDown, gdzie pierwotnie miał zmierzyć się z Jamesem Ellsworthem o pas WWE. Jednakże tak jak wczoraj widzieliśmy, plany te zostały zmienione i tak jak informowaliśmy wcześniej, Dolph Ziggler został nowym pretendentem do tego tytułu. Według „storyline’u”, James Ellsworth zachorował i nie mógł zmierzyć się z obecnym mistrzem. Podczas „Talking Smack” Generalny Manager SD, Daniel Bryan zaznaczył, że James na pewno w przyszłości dostanie szansę zostania mistrzem WWE.

– Będąc przy temacie AJ Stylesa, to WWE wycofało go z wszystkich live eventów błękitnego brandu do 26 grudnia. Tego dnia obecny mistrz WWE ma bronić swojego tytułu na live evencie w Nowym Jorku w Triple Threat Matchu z Deanem Ambrosem oraz powracającym do ringu Johnem Ceną.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552