ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Informacje na temat kontraktu Kenny’ego Omegi, Kto jest najlepszym mistrzem wagi ciężkiej w WWE i więcej!

NJPW

– Po przegranej walce o pas IWGP Wagi Ciężkiej na Wrestle Kingdom 11, Kenny Omega umieścił na swoim Twitterze wpis, w którym poinformował nas, że ma zamiar opuścić Japonię i pomyśleć nad swoją karierą.

Wielu myślało, że to wszystko jest tylko częścią pewnego storyline’u, lecz po 2 wpisach ze zdjęciem Omegi, które na Instagramie umieścił John Cena, ludzie zaczęli spekulować, że zawodnik może pojawić się niedługo w WWE.

W ostatnim odcinku Wrestling Observer Radio Dave Meltzer zaznaczył, że kontrakt Kenny’ego Omegi z NJPW kończy się dokładnie 31 stycznia 2017 roku, więc i tak nie mógłby pojawić się na gali Royal Rumble, która odbędzie się 29 stycznia. Według Meltzera niektórzy pracownicy NJPW są pewni, że Omega podpisał już nowy kontrakt z federacją i po krótkiej przerwie powróci w marcu na turniej New Japan Cup. Jeśli chodzi o tweety, jego zdaniem to tylko zabawa z fanami. Dave podkreślił, że nie jest pewien w 100% czy Kenny przedłużył kontrakt, lecz potwierdzone jest to, że stary kontrakt zawodnika kończy się pod koniec tego miesiąca.

– Na WWE.com pojawiła się ankieta, w której zapytano fanów o to który z zawodników jest lepszym mistrzem wagi ciężkiej. Do wyboru mieliśmy oczywiście Kevina Owensa i AJ Stylesa. Na ten moment 91% głosów fani oddali na mistrza WWE, reszta zagłosowała na mistrza Universal.

– AJ Styles po raz piąty z rzędu pojawił się na samym szczycie WWE power rankingu od ESPN. Zaraz za nim pojawili się: Charlotte Flair, Kevin Owens, The Miz i Dean Ambrose.

– Jak wiemy, podczas dzisiejszego odcinka Raw powróci WWE Hall of Famer, Shawn Michaels. Aby podpromować pojawienie się byłego mistrza WWE, federacja umieściła na Twitterze filmik z 2002 roku, kiedy to Michaels powrócił i dołączył do nWo.

– Poniżej materiał filmowy, w którym kilku rekrutów z WWE Performance Center mówiło o swoich planach na rok 2017:

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556