ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Impreza urodzinowa na SD Live! WWE podarowało 100 tysięcy dolarów za występy Kane’a!

– WWE ogłosiło, że na najbliższym SmackDown Live odbędzie się impreza urodzinowa Shane’a McMahona.

Inicjatorem tej „biby” został The Miz. Poniżej możecie obejrzeć zapowiedź „The Best Birthday Bash In the World” wykonaną przez Mizanina:

Warto zaznaczyć, że we wtorek Shane McMahon skończy 49 lat. Dodatkowo na SD zobaczymy pojedynek Sonya Deville vs. Carmella:

A wcześniej został ogłoszona walka Reya Mysterio z Andrade „Cien” Almasem.

– We wrześniu WWE zapowiedziało, że przekaże 100 tysięcy dolarów dla Knoxville Public Safety Foundation za występy Kane’a na różnych galach. Kane (Glenn Jacobs) w zeszłym roku został burmistrzem Knoxville, mimo tego wystąpił na kilku galach WWWE. Pojawił się m.in. w narożniku The Undertakera na WWE Sper Show-Down w październiku, a w listopadzie wraz z The Undertakerem zmierzyli się z Shawnem Michaelsem i Triple H’em na Crown Jewel. Zeszłej nocy podczas Live Eventu w Knoxville federacja Vince’a McMahona dotrzymała obietnicy i przekazała czek na wyżej wspomnianą kwotę. Poniżej możecie obejrzeć moment przekazania ważnego czeku:

– Na koniec pojedynek The Miza z Samoa Joe w pierwszej rundzie turnieju o pas UUDD:

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552