ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Ile zarobili członkowie rodziny McMahon w zeszłym roku? Sister Nero oraz więcej!

– WWE w tym miesiącu wydało oświadczenie dla swoich akcjonariuszy, w którym zawarta była m.in lista zarobków rodziny McMahon i ważniejszych osób w WWE z ubiegłego roku.

Prezes WWE, Vince McMahon w 2016 roku zarobił 3,071 milionów dolarów. Jest to mniej niż w 2015 roku, gdzie uzyskał przychód 3,300 mln. dolarów. Z kolei Triple H zarobił 3,993 mln. dolarów (W 2015 roku zarobił 3.112 mln. $). Zarobki Shane’a i Stephanie w 2016 roku wyniosły odpowiednio 2.15 mln. $ i 2 mln. $.

– Leva Bates, znana fanom WWE jako Blue Pants, podczas wczorajszej gali Wrestle Circus w Austin w stanie Teksas odgrywała rolę Jeffa Hardy’ego. „Sister Nero” udostępniła zdjęcie z podziękowaniami dla Matta za to, że mogła odegrać tę rolę:

– Przyszły WWE Hall of Famer, Teddy Long był obecny na gali Adrenaline Championship Wrestling’s, która odbyła się w piątek. Na kilka tygodni przed wprowadzeniem do HoF, Long wyszedł na ring i ogłosił pojedynek tag teamowy Robby Illuminati & Lee Brando vs Eric Chapel & Gillberg. Całe zdarzenie możecie obejrzeć w poniższym materiale filmowym:

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552