ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Ile potrwa przerwa Bobby’ego Fisha? Plany odnośnie pasów drużynowych na NXT Takeover: New Orleans! (spoilery)

– Kilka dni temu informowaliśmy o tym, że mistrz drużynowy NXT Bobby Fish, doznał kontuzji.

Podczas Live Eventu NXT w Indianapolis zawodnik doznał urazu kolana w czasie obrony tytułów przeciwko Heavy Machinery. W dniu wczorajszym Bobby przeszedł operację w Alabamie. Pierwsze wzmianki mówią o tym, że wrestlera czeka minimum sześć miesięcy przerwy.

– Podczas ostatnich tapingów NXT poznaliśmy finalistów The Dusty Rhodes Tag Team Classic. The Authors of Pain mieli zmierzyć się z Roderickiem Strongiem oraz aktualnym mistrzem UK, Pete Dunne’em, jednakże obie drużyny zostały zaatakowane przez Kyle’a O’Reilly i Adama Cole’a (Bobby Fish był obecny podczas tego wydarzenia, ale ze względu na kontuzję nie brał udziału w ataku) i pojedynek nie został rozstrzygnięty. Po chwili wyszedł generalny manager NXT, William Regal i ogłosił, że podczas NXT Takeover: New Orleans zobaczymy Triple Threat Match: Undisputed Era vs. The Authors of Pain vs. Strong & Dunne, gdzie na szali znajdą się pasy TT NXT oraz puchar za wygranie The Dusty Rhodes Tag Team Classic.

Ze względu na to, że Bobby Fish nie będzie mógł bronić mistrzostwa TT, jego miejsce najprawdopodobniej zajmie lider The Undisputed Era, Adam Cole. Co ciekawe, będzie to oznaczało, że zobaczymy Cole’a w dwóch pojedynkach podczas tej gali. Warto przypomnieć, że Adam Cole zmierzy się w sześcioosobowym ladder matchu, który wyłoni pierwszego NXT North American Championa.